Mažais žingsneliais „Viltis” žingsniuoja išsvajotojo titulo link. 15-ajame ture komanda vyko į vieną sunkiausių antrojo rato išvykų, Lentvarį. Bijojome ne kiek dėl pačio varžovo, kurį šiemet jau buvome nugalėję, bijome dėl aikštės būklės, kuri ten niekuomet nebuvo bent jau pakenčiamos kokybės.
Pasirodo bijojome ne veltui. Tik atvykę pamatėme, jog žolės stadione aukštis siekia kokius 10 – 15 centimetrų aukščio. Apšilimui sudėjome įvairios spalvos žymeklius, tai iš kiek toliau jų apskritai nesimatė. Tačiau ką padarysi, žaisti reikėjo. Žolės per pusvalandį nenupjausime.
„Viltis” savo profilyje buvo paskelbusi konkursą „spėk 100-ojo klubo įvarčio šiemet autorių”. Sulaukėme daugybės spėjimų, todėl rungtynių pradžia įgavo papildomo įdomumo. Visi puikiai žinojo, jog pirmasis pasižymėjęs, bus tas laimingasis kurį ir mėgino įspėti ekipos gerbėjai. Taigi, ilgai laukti neteko. Jau 4-ąją mačo minutę peršokęs gražiai bežaliuojančias pievas, po mažyčio chaoso jau „Lentvario” baudos aikštelėje, įvartį smeigia „Vilties” kapitonas Vaidas Pajarskas. 4-ąja minutę turime persvarą ir galime jaustis kiek užtikrinčiau.
Atakos nesiliovė ir toliau. Nors aikštelė buvo labai sunki, mūsų įprastam futbolui demonstruoti aplinkybės buvo švelniai tariant labai blogos, tačiau su kamuoliu net neketinome skirtis. Tuo tarpu varžovai, priešingai nei pirmojo rato tarpusavio dvikovoje, žaidė be „ugnelės” ir net neketino imtis kažkokių aktyvesnių veiksmų atakuojant. Sakytumėme, netgi susirinkę įkaušę sirgaliai buvo žymiai aktyvesni ant betoninių stadiono tribunų.
Antrasis „Vilties” įvartis krito jau kėlinio pabaigoje. Tiksliai į vartų kamputį kamuolį pasiuntė rezultatyviausias komandos futbolininkas Tomas Chomičius. Taigi į pertrauką galėjome eiti su absoliučia persvara tiek žaidybine, tiek rezultato prasme.
Antrajame kėlinyje priešininkai ir toliau tiesiog spardė į priekį, pamažu, bėgant minutėms vis labiau ėmė taikstytis, jog tądien šeimininkams nelemta laimėti. Tuo tarpu „Viltis”, o gal tiksliau reiktų sakyti Tomas Chomičius 50-ąją bei 52-ąją minutėmis įsirašo jau hattrick’ą bei užčiaupia visus šeimininkų komandos fanus, tąsyk negalėjusių keiksmų tirados į mūsų pusę.
Priešininkai porai minučių persibrauna į „Vilties” aikštelės pusę, ten atlieka pora neparuoštų smūgių, kurie mūsų vartų sargui nesukelia pernelyg daug darbo. Kamuolys krūmuose, rezultatas išlieka nepakitęs. Vis tik į duobes šiose rungtynėse vis įkrisdavęs Aivydas Ruškys taip pat įsirašo į rungtynių protokolą. Jo eilinis išbėgimas prieš „Lentvario” vartininką baigiasi penktuoju „Vilties” įvarčiu ir jau triušinama pavirtusia persvara.
Mačo pabaigoje dar turime progų tradiciškai pasiekti savo mėgstamiausią skaičių 7, tačiau jau tiek patys šeimininkai, tiek mes, greičiau laukėme švilpuko, nes žaisti tokioje aikštėje ir prie tokio „palaikymo” malonumo buvo ypatingai mažai. „Viltis” iškovoja jau 14-ąją pergalę bei A1 pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Sekanti stotelė – VPU stadionas.

STATISTIKA

„Lentvaris” – „Viltis” MOTM – Tomas Chomičius. Šį sezoną Tomas yra rezultatyviausias ne tik „Vilties”, ne tik A1 diviziono žaidėjas. Tomas Chomičius šiemet yra rezultatyviausias apskritai tarp V, IV, III, II, I bei A lygos futbolininkų. 35 įvarčiai per 19 rungtynių – tai jau pasiekimas. Tačiau ąžuolo vaikino dar nepinsime, nes liko sužaisti dar bent 8 mačai šiame sezone. Tomas Lentvaryje ne tik pelnė 3 puikius įvarčius, tačiau gausiai prisidėjo prie to, jog varžovai būtų provokuojami daryti klaidas. Aktyvus presingas, vietoj ir laiku „nusileidimas” iki vidurio, akcentuoti ir tikslūs smūgiai į vartų plotą. Visa tai ir ne tik buvo vienas pagrindinių elementų, leidusių „Vilčiai” nugalėti įtikinamu ir klausimų niekam nekeliančiu rezultatu, žaidžiant ganėtinai sunkiomis sąlygomis. Tikimės Tomas dar artimiausius pora mėnesių šaudys taikliai ir užtikrintai!