Paskutinįjį rugsėjo sekmadienį FK Viltis išvyko į Alytų, kur jų laukė rimtai nusiteikusi Vidzgirio vienuolikė. Rungtynių favoritais buvo galima laikyti vilniečius, kurie šį sezoną jau 2 kartus įveikė alytiškius, 4:0 II lygos rungtynėse ir 0:2 LFF taurės turnyre. Nors sekmadienio susitikime Vidzgirio futbolininkai ir vėl nusileido svečiams iš sostinės, šį kartą jiems pavyko pralaužti viltiečių gynybą ir pelnyti savąjį įvartį. Be pagrindinio komandos vartų sargo ir keleto susitraumavusių aikštės žaidėjų rungtyniavusi FK Viltis šventė pergalę rezultatu 1:3.

Jau pirmasis mačo kėlinys prasidėjo aktyviais bandymais atakuoti priešininkų vartus. Abi ekipos stengėsi išsilaikyti su kamuoliu kuo ilgesnį laiko tarpą ir kartu grasinti varžovų vartams. 9-ąją minutę savo šansą išnaudojo Lukas Babachinas, po nuostabaus Dano Daunio perdavimo smūgiavęs Lukas išvedė Vilties vienuolikę į priekį. Po šio epizodo  komandos stengėsi žaisti pagal savąsias taktikas ir ypatingų pokyčių aikštėje nesimatė. Ir toliau vilniečių kapitonas Vaidotas Pajarskas kartu su sau neįprastoje, vidurio saugo, pozicijoje žaidusiu Tomu Chomičiumi kamuolius dalino krašto saugams ir kūrė pavojingas situacijas Vidzgirio aikštės pusėje. 27-ąją minutę Naglis Balčiūnas padvigubino Vilties persvarą, kai nesėkmingai sužaidęs alytiškių gynėjas numušė kamuolį už savęs, ir jį perėmęs Naglis šia klaida pasinaudojo. Tačiau džiaugtis vilniečiams ilgai neteko, kadangi jau po dviejų minučių varžovai atsakė pasiųsdami kamuolį į jų vartus. Kelios iš eilės klaidos atliekant perdavimus gynyboje kainavo praleistą įvartį ir per likusį kėlinio laiką turėtos persvaros atstatyti nepavyko.

Antrasis kėlinys Alytaus miesto stadione buvo kiek ramesnis. Abi komandos susikūrė progų pelnyti įvarčius, tačiau jas išpildyti pavyko tik kartą. 61-ąją minutę Tomas Chomičius pelnė jau eilinį sau įvartį, puolėjas taip pratęsė savo sėkmingų rungtynių seriją iki 7. Per likusį mačo laiką dėkingų progų turėjo tiek vilniečiai, tiek alytiškiai, kuriems nesisekė tiksliai smūgiuoti į vartus iš tolimesnių distancijų. Tačiau be pagrindinio vartininko žaidusi FK Viltis neleido priešininkams veržtis į jų baudos aikštelę ir taip šeimininkams nesuteikė šansų iškovoti reikalingų taškų.

Išvyka į Alytų trenerio Mindaugo Bielinsko neturėjo nuvilti, nors komandai ir nepavyko išpildyti visų taktinių sprendimų, vis dėlto pasiekta pergalė ir iškovoti šioje sezono stadijoje labai svarbūs 3 taškai. Ši savaitė FK Viltis futbolininkams itin svarbi, kadangi laukia dvi sudėtingos išvykos: trečiadienį vilniečiai kelsis į Kauną, kur išbandys jėgas su Kauno Žalgirio vienuolike, o šeštadienį sostinės ekipos ištvermę išbandys ilga kelionė iki pat Kaliningrado srities, kur pasienyje lauks visada kovingai nusiteikusi Kybartų Sveikata, kurios fanai visada sukuria sudėtingą atmosferą svečių komandai.