Trečiadienio vakarą Vilties pagrindinė komanda viešėjo Jonavoje. Čia laukė sunkus mačas prieš A lygos vietos ekipos dublerius. Po sunkios kovos ir prasto pirmojo kėlinio – svečiams teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 2:3.

Susitikimo pradžia sėkmingesnė buvo Jovanos B komandai. Šie jau mačo pradžioje pasinaudojo grubiomis viltiečių klaidomis ir jau kėlinio viduryje turėjo rimtą persvarą – 2:0. Nors atakoje Vilties futbolininkai atrodė solidžiai, tačiau traumų bei diskvalifikacijų išretintiems svečiams gynybos klaidos kainavo brangiai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu Jonavos įvarčiu. Iš baudos smūgio trečiąjį susitikimo įvartį pelnė Arnas Paškevičius. Atrodytų 3:0 rezultatas sudėliojo visus taškus ir mačo baigtis tapo aiški. Tačiau tuomet atgijo Viltis. Vis daugiau su kamuoliu praleidžiantys svečiai kombinavo ir kūrė pavojingas atakas varžovų aikštės pusė, po kurio buvo pelnytas ir pirmasis Vilties įvartį. Jo autoriumi tapo iš gynybos į pagalbą atakoje prisijungęs Marius Aukštolis. Po šio įvarčio Viltis ėmė iš naujo tikėti savo galimybėmis ir į jonaviškių žaidimą įnešė dar daugiau chaoso.

Kėlinio antroji pusė visiškai priklausė Vilčiai. Kamuolys judėjo gerai ir pavojingi perdavimai sekė vienas po kito. Tačiau vietomis trūkdavo to paskutiniojo, po kurio sektų tikslus smūgis į vartų plotą. Visgi dar vieną įvartį viltiečiai pasiekė. Tomo Malinausko smūgis iš baudos aikštelės nuo virpsto krito į vartų tinklą. Iki mačo pabaigos likus žaisti 10 minučių svečiai nebeišleido varžovų iš savo aikštės pusės. Panašus vaizdas buvo kuomet namuose priėmėme Kazlų Rūdos Šilo futbolininkus ir žūtbūt siekėme pelnyti pergalingą įvartį.

Likusios minutės pralėkė akimirksniu, o išplėšti lygiųjų nepavyko. Po mačo ekipos treneris Mindaugas Bielinskas buvo patenkintas komandos žaidimu: „Šiemet jau ne pirmą kartą savo kailiu pajaučiame kiek brangiai kainuoja klaidos perduodant kamuolį tranzicijoje. Tokiame lygyje ir tam tikruose aikštės plotuose turime suprasti, kad negalime dovanoti varžovams lengvų kamuolių. Turėjome nemažai pavyzdžių kaip priešininkai puikiai pasinaudoja mūsų klaidomis, todėl privalome būti budrūs ir kontroliuoti kamuolį kantriai. Bet kuriuo atveju žaidime galima buvo matyti nemažai pozityvių dalykų. Pagaliau šiemet pavyko išsireikalauti žaidėjų poziciškumo, greito kamuolio judėjimo. Kitame sezone pasiruošimą pradėsime gerokai anksčiau ir išmokę savas pamokas – tikimės pasiekti daug geresnių rezultatų. Jau žinome, kuriose vietose turime pasitempti ir kuriose vietose šiemet  varžovai mus baudė labiausiai. Todėl tikiu, jog judame teisinga linkme.”

Vilties 2018 metų sezonas jau visai arti pabaigos. Liko dar 4 dvikovos. 2 iš jų žaisime išvykose, 2 – namuose. Sekantis mačas jau spalio 24 dieną 21:00 prieš BFA.