Pagaliau startavo ilgai lauktas antrasis LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių ratas! Pirmosiose rungtynėse FK „Viltis“ keliavo į Kazlų Rūdą, kur susitiko su vietos „Šilo“ komanda. Ekipos išsiskyrė taikiai (1:1), o vienintelį įvartį svečių gretose pelnė komandos kapitonas Vaidas Pajarskas.
Tą lietingą dieną „viltiečiai“ buvo nusiteikę pasiimti visus tris taškus, kadangi daugelis dar prisimena praėjusią šių komandų akistatą, kai Vilniuje aikštės šeimininkai tiesiog nušlavė „Šilą“ rezultatu 7:0. Vis gi šį kartą „Vilties“ futbolininkų laukė sunkesnis išbandymas, kadangi „Šilas“ sustiprėjo, o jų namų natūralios dangos stadionas teikė pranašumą prieš ant dirbtinės dangos pratusius žaisti „Vilties“ žaidėjus.
Nors susitikimo pradžioje svečiai turėjo kelias realias progas pasižymėti, pirmieji tai padarė „Šilo“ futbolininkai. 25-ąją rungtynių minutę pastarieji surengė kontrataką, kurios pabaigoje priešininkų žaidėjas iš abejotinos nuošalės pasiuntė kamuolį į Domanto Mazgio ginamus vartus.
Praleidę įvartį, „Viltis“ nesuklupo, o bandė toliau atakuoti ir siekė išlyginti rezultatą. Arti to buvo Tomas Chomičius, kelis kartus pavojingai smūgiavęs šalia vartų. Vis gi pirmajame kėlinyje pelnyti įvarčio nepavyko, tad svečių ekipa jau galvojo, kaip išlyginti rezultatą jau antrajame kėlinyje.
Pastarasis nedaug kuo skyrėsi nuo pirmojo. Laikui bėgant jau galima buvo pastebėti, kad „Šilo“ jėgos senka, o „Viltis“ didino apsukas, tad progų buvo vis daugiau. 75-ąją minutę pastangos pagaliau virto įvarčiu, kai šeimininkų baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio prišoko ir tiksliai smūgiavo Vaidas Pajarskas.
Įmuštas įvartis pridėjo dar daugiau motyvacijos ir jėgų „viltiečiams“. Šie dar gausesnėmis pajėgomis kilo į priešininkų vartų šturmą. Realiausią progą persverti rezultatą į svečių pusę turėjo Tomas Chomičius, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Tačiau daugiau įvarčių nei viena, nei kita komanda pelnyti nesugebėjo, tad teko tenkintis lygiosiomis 1:1, kas neleido „Vilties“ ekipai atitrūkti nuo turnyrinės lentelės apatinės pusės.
Kitas susitikimas laukia jau rudenį, kai FK „Viltis“ priims pajėgią NFA komandą, kuri sudaro Lietuvos nacionalinės U-19 rinktinės pagrindą. Kviečiame palaikyti mūsų komandą!