Po nenusisekusių praėjusio penktadienio rungtynių, ankstyvą šeštadienio popietę viltiečiai bandys susigrąžinti sėkmę į savo rankas. 13:00 Gytarių stadione sostinės komanda susikaus su vietos FA Šiauliai B auklėtiniais. Pradėti savaitgalį pergalingomis rungtynėmis išvykoje, tikriausiai kiekvieno FK Viltis futbolininko artimiausias tikslas.

Vilniaus Vilties vienuolikė pastarajame ture itin nesėkmingai užbaigė mačą ir iš rankų paleido svarbius 3 taškus. Kybartų Sveikata pačioje rungtynių pabaigoje, po sostinės klubo žaidėjui parodytos raudonos kortelės, sugebėjo išlyginti rezultatą ir iš LFF stadiono išsivežti tašką. Dvikova, pasibaigusi rezultatu 2:2, kiek nuvylė Vilties kolektyvą, todėl išvykoje į Žemaitiją komanda turės papildomos motyvacijos įrodyti, kad taškai švaistomi tik retais atvejais.

Savo ruožtu, FA Šiauliai B išgyvena sunkią atkarpą ir skaičiuoja jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Tačiau jų nurašyti tikrai nereikia, komanda ne kartą įrodė savo pajėgumą ir pralaimėjimo kartėlį gauna pajausti tik prieš pirmenybių lyderius. Paskutiniajame ture šiauliečiai 2:4 nusileido vienvaldžiams LFF II lygos lyderiams – FK Ekranas futbolininkams. Namų aikštėje žemaičiai bandys nutraukti pralaimėjimų seriją ir sugrįžti į pergalių kelią.

Abejoms šeštadienio rungtynių ekipoms taškai šiuo metu yra labai svarbūs, norint išsilaikyti esamose pozicijose arba kilti iš 10 vietos, FK Viltis atveju. Todėl mačas Šiaulių Gytarių stadione turėtų nestokoti įtampos ir dvikovų dėl kiekvieno kamuolio. Rungtynių eigą tarp Vilniaus Vilties ir FA Šiauliai B komandų galėsite sekti FK Viltis Facebook ir Instagram paskyrose arba 13:00 atvykti į Šiaulius, Gytarių stadioną ir palaikyti savo favoritus gyvai.