Ganėtinai kovingas FK Vilties ir Žalgirio C mačas pasibaigė aikštės šeimininkų sąlyginai užtikrinta pergale rezultatu 2:0, kas šiek tiek labiau atgaivino viltis finišuoti pirmoje lentelės pusėje po pirmojo rato.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi sąlyginai pagal viltiečių scenarijų – pastarieji stengėsi atsitraukti į zoninę gynybą kaip įmanoma giliau savo aikštės pusėje ir esant progai kontratakuoti, taip kviesdami žalgiriečius palikti savo gynybines pozicijas ir spausti šeimininkus jų aikštės pusėje. Tas aiškiai davė norimų vaisių – jau pačioje rungtynių pradžioje A. Kaulinis vienos iš kontratakų metu po perimto kamuolio pabėga kraštu ir smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginkluoja svečių vartininką. Po įvarčio vaizdas smarkiai nesikeitė – Žalgiris C ir toliau stengėsi kontroliuoti kamuolį, tačiau apart kelių pusprogių ir smūgių iš už baudos aikštelės ribų realių šansų pasižymėti taip ir nesukūrė. Viltis savo ruožtu ir toliau mėgino naudotis varžovų prarastais kamuoliais atakuojant, tačiau realių situacijų taip pat daug nesukūrė.

Antrajame kėlinyje svečiai ėmė intensyviau spausti Viltį jų aikštės pusėje, tačiau šeimininkai gausiomis pajėgomis sėkmingai gynėsi tiek nuo varžovų pozicinių atakų, tiek ir neleisdavo jiems greitai atakuoti po prarastų kamuolių. Dėl svečių intensyvesnio lipimo aukštyn tikrai daugiau ploto ir progų turėjo Vilties puolėjų grandis, kuri bene tris ar keturis kartus išbėgo į labai pavojingas atakas du prieš vieną ar vienas prieš vieną, tačiau pasižymėti pavyko tik kartą – vėl tas pats A. Kaulinis dar kėlinio pradžioje smeigė savo antrąjį įvartį ir atvedė savo komandą į labai svarbią pergalę.