Besiruošiant istoriniam mačui LFF taurės aštuntfinalyje FK „Viltis“ nepaliko jokių šansų į Vilnių atvykusiai Marijampolės „Sūduvos“ B komandai, juos nugalėjusi rezultatu 3:0. Pirmame kėlinyje pasižymėjo Tomas Chomičius, antrajame dar du įvarčius pridėjo broliai Paulius ir Vaidas Pajarskai.

Abi komandos buvo ženkliai pasikeitusios lyginant su praėjusiu sezonu. „Viltis“ dabar rodo daug brandesnį žaidimą, o „Sūduvos“ dubleriai akivaizdžiai susilpnėjo. Visų rungtynių metu aikštės šeimininkai nepaleido iniciatyvos ir diktavo žaidimo tempą, o svečiams teko ieškoti progų kontratakose.

Pirmasis įvartis krito 26-ąją minutę, kai žemą perdavimą iš krašto „uždarė“ Tomas Chomičius. „Viltiečiai“ turėjo ir daugiau progų pasižymėti, tačiau nesėkmingai smūgiavo į vartus. Marijampoliečiai taip pat atsakė pavojingomis progomis, bet tada laimė nusišypsojo šeimininkams.

Antrajame kėlinyje „Viltis“ tik dar labiau padidino tempą ir dažniau atakavo varžovų vartus. „Viltiečiai“ turėjo kelias tikrai geras progas ne vieną kartą padidinti persvarą, tačiau jiems nesisekė nukreipti kamuolį į vartus. Vis dėlto antrasis įvartis krito po meistriško Pauliaus Pajarsko baudos smūgio, kai kamuolys nusileido tuoj po skersiniu. Mačo pabaigoje trečiąjį komandos įvartį pelnė ir tašką rungtynėse padėjo kapitonas Vaidas Pajarskas.

Dabar visų mintys jau krypsta į Plungę, kur įvyks ilgai lauktas LFF taurės aštuntfinalio susitikimas su vietos „Babrungu“, rungtyniaujančiu II lygos Vakarų zonoje. Mačas prasidės liepos 1 dieną, 13 valandą ir jį galėsite tiesiogiai stebėti per A lygos „Facebook“ ir „Youtube“ profilius. Kviečiame stebėti ir palaikyti mūsų komandą!