Įsibegėjo naujasis LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių sezonas. Antrajame ture FK „Viltis“ pasismagino rungtynėse prieš Kazlų Rūdos „Šilą“ ir nesunkiai laimėjo rezultatu 7:0. Hat-trick‘u pasižymėjo Lech Pečuro, dar po vieną įvartį pridėjo Valdas Kondratovič, Aivydas Ruškys, Vaidas Pajarskas bei Estanislao Jameson Moles.
Nuo pat pirmųjų minučių aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas (teisingiau būtų pasakyti – kojas) ir nepaleido jos iki pat rungtynių pabaigos. „Viltiečiai“ valdė kamuolį, grėsmingai atakavo ir ne mažiau drausmingai gynėsi, taip parodydami varžovams, jog jų lauks be galo sudėtingas mačas.
Netrukus krito ir pirmasis įvartis. 13-tą minutę „Šilo“ žaidėjai savo baudos aikštelėje akivaizdžiai pargriovė Aivydą Ruškį, todėl rungtynių arbitras nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Lech Pečuro. Kiek vėliau tas pats Lech pelnė ir antrąjį savo bei komandos įvartį.
Verta pažymėti, kad „Viltis“ turėjo dar kelias puikias galimybės pelnyti įvartį, tačiau daugiau pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo ir komandos išėjo į pertrauką esant rezultatui 2:0 vilniečių naudai.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje praktiškai nesikeitė, „Viltis“ dominavo didžiąją laiko dalį, o „Šilui“ dažniausiai tekdavo gintis, tik retkarčiais suregzdami trumpas kontratakas, kurias greitai eliminuodavo aikštės šeimininkų gynėjai.
Tuo tarpu „Vilties“ futbolininkai pasismagino prie varžovų vartų, pelnydami net penkis įvarčius be atsako. Pirmąjį įvartį velkant „Vilties“ marškinėlius pelnė Valdas Kondratovič, savo progas po puikių kombinacijų išnaudojo komandos kapitonas Vaidas Pajarskas, puolėjai Aivydas Ruškys ir po keitimo pasirodęs legionierius iš Argentinos Estanislao Jameson Moles. Tašką šioje akistatoje padėjo Lech Pečuro, pasižymėjęs jau trečią kartą ir įforminęs hat-trick‘ą.
Po užtikrintos pergalės „Vilties“ futbolininkų laukia rimtas išbandymas – išvyka į Kauną, kur juos priims vietos „Žalgiris“ B, kol kas dar nepatyręs pralaimėjimo kartėlio. Susitikimas įvyks gegužės 17-tą dieną, 19:30 Kauno FM stadione!