Taip jau atsitiko, kad pastarąsias dvi rungtynes LFF II lygos Pietų zonoje FK „Viltis“ žaidė prieš tuos pačius priešininkus – Jonavos FK „Jonava“ dubleriais. Pirmojo rato rungtynės buvo nukeltos vėlesniam laikui, ir jos įvyko prieš pat antrojo rato mačą. Abu kartus pergalę šventė „viltiečiai“ – Vilniuje svečiai buvo sunaikinti 15:0, o Jonavoje jau nebuvo taip lengva – 2:3.
Pirmose rungtynėse jonaviečiai išstatė visiškai jauną sudėtį, kuri galbūt ne iki galo atitiko II lygos lygį. Tačiau aikštės šeimininkai nusprendė, jog tai ne jų problemos ir žaidė stipriausia įmanoma sudėtim. Įvarčiai krito vienas po kito, o svečiai atrodė visiškai bejėgiai. Tomas Chomičius į savo sąskaitą įsirašė 4 įvarčius, Aivydas Ruškys – penkis, po sykį pasižymėjo Aleksas Stankevičius, Denis Romanov, Felipe Kae, Artūras Tkačius, Paulius Bogdevičius, dar vieną įvartį priešininkai įsimušė sau.
Atsakomosios rungtynės nežadėjo būti tokios lengvos. Jonavoje šeimininkai išstatė gerokai pajėgesnę sudėtį su keliais pagrindinės komandos žaidėjais, tad „Vilčiai“ teko gerai padirbėti, kad išsivežti tris taškus.
Pirmasis kėlinys vyko be įvarčių, nors „viltiečiai“ progų turėjo daugiau bei kontroliavo kamuolį ilgiau. Antrajame kėlinyje jų pastangos virto įvarčiais, kai 51-ą minutę komandą į priekį išvedė Felipe Kae. Praėjus trims minutėms vartininkui teko traukti antrąjį kamuolį, kai pasižymėjo Denis Romanov.
Tačiau „Jonavos“ B ekipa nenorėjo pasiduoti ir vis dažniau rengdavo atakas. Galiausiai jiems pavyko atsatyti pusiausvyrą, ir pasibaigus pagrindiniam mačo laikui rezultatas buvo 2:2. Visgi, jau per teisėjo pridėtą laiką Jonavos vartininkas už baudos aikštelės ribų pargriovė Aivydą Ruškį, už ką teisėjas nedvejodamas pašalino vartų sargą iš aikštės. Kadangi dubleriai jau buvo išnaudoję visus keitimus, į vartus reikėjo stoti vienam iš aikštės žaidėjų.
Lemiamą smūgį atliko Felipe Kae. Nors smūgis nebuvo labai preciziškas, varžovų vartininkui pritrūko patirties smūgiui atremti, ir „Viltis“ išsiveržė į priekį. Jonaviečiai nespėjo nė surengti atakos, nes įžaidus kamuolį teisėjas pranešė apie rungtynių pabaigą, ir svečiai šventė pergalę rezultatu 3:2.
II lygos turnyre beliko sužaisti du mačus, kurie vyks Senvagės gimnazijos stadione Vilniuje. Pirmieji atvažiuos „Kauno Žalgirio“ B komanda, po savaitės – „Sūduvos“ dubleriai iš Marijampolės.
Mačas su kauniečiais vyks jau šį šeštadienį, spalio 28-tą dieną, 19-tą valandą, tad kviečiame palaikyti „Viltį“ vienose paskutinių sezono rungtynių!