Pirmoji išvyka FK Vilčiai neprisvilo – nesunkiai sutriuškinta Kėdainių Nevėžio B komanda rezultatu 1:6 ir įsirašyti dar 3 svarbūs taškai kilsteli vilniečius į turnyrinės lentelės pirmąją pusę. Nors Vilties pergalę prognozavo ir lažybininkai, tačiau žaidybinis pranašumas iš tiesų buvo dar didenis, negu tikėtasi prieš rungtynes.

Pagrindinė to priežastis buvo pakankamai nebloga surinkta sudėtis šioms rungtynėms – nepaisant kelių traumuotų ir negalėjusių atvykti į rungtynes žaidėjų, praktiškai visa sudėtis buvo reguliariai startuojantys žaidėjai. Tas pasimatė jau pačioje rungtynių pradžioje – per pirmas 10 minučių svečiai jau turėjo bene tris realias progas pasižymėti ir sėkmingai vis aukščiau kėlė savo gynybos liniją, dėl ko Nevėžis B buvo priverstas vis dažniau ieškoti atsakymų ilgais perdavimais. Nepaisant to, jie daug keblumų patikimai rungtyniaujančiai gynybos linijai nesukėlė ir greitai atsikovoti kamuoliai virto į vis didesnę Vilties kamuolio kontrolę bei vis pasikartojančias pavojingas atakas. Viena jų po gražios perdavimų kombinacijos iš dešiniojo atakos krašto užsibaigė aštriu perdavimu į baudos aikštelę įkertančiam T. Chomičiui, kur pastarasis jau neklydo ir išvedė Viltį į priekį. Po įvarčio žaidimas ir principo nepasikeičia ir su kamuoliu daugiausiai žaidžia Viltis, laukdama tinkamo momento įmesti kamuolį į už varžovų gynėjų nugarų vis atsiveriantį plotą. Prie varžovų vartų šeimininkai lankydavosi vis rečiau, tačiau po vienos klaidos kamuolį įžaisdami klysta svečių žaidėjai, dėl ko labai patogioje pozicijoje atsikovojęs kamuolį Nevėžio B saugas iš 25 metrų nuostabiu besileidžiančiu smūgiu nuginkluoja Vilties vartų sargą – 1:1 ir Viltis gauna šalto dušo srovę. Prireikė dar kelių minučių, kol svečiai sugebėjo vėl įsivažiuoti į ritmą, bet iš įvykių aikštelėje darėsi ganėtinai aišku, kad po ganėtinai atsitiktinio įvarčio viskas vėl grįš į prieš tai buvusį scenarijų. Labai ilgai laukti nereikėjo – po vienos kontratakos kamuolys perduotas į aikštės vidurį, kur įsibėgėjęs ir ploto užtektinai gavęs A. Voskunovič suklaidina savo varžovą, jį sėkmingai apibėga ir siunčia kamuolį pažeme į vartus. 1:2 ir komandos išeina ilsėtis.

Po pertraukos žaidimo tempas kiek aplėtėjo, o Viltis stengėsi kaip įmanoma ilgiau užsilaikyti su kamuoliu ir ištraukti savo varžovus arčiau į savo aikštės pusę. Neilgai trukus puikiai rungtyniavęs T. Chomičius iš gilumos įkerta gynėjams už nugarų, o sulaukęs puikaus perdavimo permeta varžovų vartininką ir kamuoliui dar atsimušus į virpstą jį pataiso į tuščius vartus – 1:3. Rezultatas jau tampa ganėtinai saugus, o Viltis tik dar labiau stengiasi kontroliuoti žaidimo tempą laikydami kamuolį kaip įmanoma ilgiau aikštės viduryje. Tai duoda neblogų rezultatų – varžovai ne tik negauna šansų patys atakuoti Vilties vartus, bet ir reguliariai sėkmingai ištampomi, dėl ko sėkmingai surezgama dar viena kontrataka dešiniuoju kraštu, po kurios P. Aukštuolis perduoda kamuolį į aikštės vidury įkirtusiam T. Chomičiui, o pastarasis vėl neklysta ir iš baudos aikštelės kaire koja nuginkluoja Nevėžio B vartininką – 1:4. Po keitimų sėkmingai į žaidimą įsilieję viltiečiai taip pat nuolatos atlieka daug įkirtimų kurių du pasibaigia dar papildomais įvarčiais – vieną jų sėkmingai išpildo vienas prieš vartininką išbėgęs E. Daveiko, kitą po dar vieno E. Daveiko išbėgimo ir perdavimo į tuščius vartus uždaro P. Aukštuolis – 1:6 ir runtynėse aidi teisėjo švilpukas, skelbiantis rungtynių pabaigą.

Nors pasipriešinimas ir nebuvo labai rimtas iš šeimininkų pusės, tačiau bent jau prieš lemiamą mūšį LFF taurėje su Vilniaus Vyčiu tai bus puikus moralės pakėlimas. Rungtynės su Vyčiu jau artimiausią trečiadienį LFF stadione, 18:00.