Antrasis mačas su BFA B ekipa Vilčiai taip pat buvo sėkmingas – nors galutinis rezultatas 2:3 ir atrodo pakankamai apylygis, tačiau iš tiesų šansų bent tašką išsinešti iš šių rungtynių šeimininkai realiai neturėjo.

Raudonų kortelių BFA šįkart pavyko išvengti, tad nuolatinį varžovų presingą įgyvendinti buvo gerokai paprasčiau. Ir patį mačą BFA B ekipa pradėjo gerokai aktyviau, tad prieš saulę pirmą kėlinį žaidę FK Viltis daugiau laiko praleisdavo besigindami. Tiesa, Vilties kontratakos maždaug kėlinio viduryje ėmė aštrėti ir visai netrukus po gražios kombinacijos išvestas P. Pajarskas vienas prieš vartininką nesuklysta – 0:1. Netrukus savo atsakomuoju įvarčiu pasižymi ir šeimininkai, kurie įmeta kamuolį puolėjui, pastarasis gražiai apžaidžia Vilties gynėją ir pasiunčia kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 1:1. Keliniui artėjant į pabaigą Viltis uždirba ir 11 metrų baudinį, kai po perdavimo iš krašto varžovai sužaidžia ranka, tačiau tam pačiam P. Pajarskui pasižymėti nepavyksta.

Antrasis kėlinys prasideda jau aiškiu Vilties dominavimu, jų atakos tampa gerokai ilgesnės, o pavargę nuolat presinguoti savo varžovus BFA B auklėtiniai palieka vis daugiau laisvo ploto. Neilgai trukus Viltis uždirba ir antrą 11 metrų baudinį, kai po gražios kominacijos suklaidinti gynėjai vėl priversti sužaisti ranka. Šįkart T. Chomičius jau neklysta – 1:2. Viltis ir toliau nemažina apsukų ir visiškai kontroliuoja tiek žaidimą, tiek ir sėkmingai kuria progas. Viena tokių užsibaigia ir dar vienų įvarčiu – šįkart iš toli smūgiavęs L. Babachinas puikiai kamuolį nuleidžia vartininkui už nugaros tiesiai i vartus. 1:3 ir realiai žaidimas atrodo visiškai kontroliuojamas Vilties žaidėjų. Pastarieji numuša žaidimo tempą ir dar mėgina laimę kontratakuodami, tačiau pasižymėti taip ir nepavyksta. Rungtynių pabaigoje Vilties vartų sargas dar padovanoja netikėtą kamuolį po kojomis BFA B žaidėjams, tad jie dar sugeba sušvelninti rezultatą, tačiau per likusį laiką nieko papildomai sukurti jiems nepavyksta ir Viltis labai tvarkingai savo stiliumi išsiveža 3 taškus.