Vėlyvą antradienio vakarą Viltis į svečius priėmė vieną iš dviejų lygos lyderių – Panevėžio Aukštaitiją. Nors šeimininkų ekipai šansų iškovoti medalius lieka ne tiek jau daug (reikia laimėti visus likusius susitikimus ir tikėtis, jog Aukštaitija arba K. Žalgiris B stipria klups) – vis gi prieš panevėžiečius komanda susikaupė ir sužaidė praktiškai puikiai įgyvendinę trenerio žaidybinį planą. Ko pasekoje, laimėta net 5:2.

Nuo pirmųjų minučių Viltis kilo gan aukštai. Spausdami priešininkus dar jų aikštės pusėje, provokavo klaidas ir stengėsi perimti kamuolį pavojingiausiuose aikštės plotuose. Netrukus pasipylė pavojingos progos, nes veikiausiai svečiai nesitikėjo tokio aukšto tempo iš viltiečių. Mariaus Aukštolio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas, o Tomo Chomičiaus smūgiui vos pritrūko tikslumo. Tačiau jau sekančioje atakoje Vilties atakų lyderis įsirašė jau eilinį tikslų smūgį į savo sąskaitą, išvesdamas šeimininkus į priekį. Kėliniui artėjant link pabaigos – T. Chomičiaus dublis įtvirtino persvarą. Nors pačioje kėlinio pabaigoje panevėžiečiai dar sušvelnino rezultatą, tačiau tądien aiškiai jautėsi Vilties pasitikėjimas savo jėgomis ir tam tikrų susitarimų vykdymas leido tikėtis dar ne vieno įvarčio antroje susitikimo dalyje.

Antras kėlinys prasidėjo abiejų komandų atviro futbolo spektakliu. Progų susikūrė tiek vieni, tiek kiti, tačiau rezultato kurį laiką pakeisti nepavyko. Tik kėliniui perkopus į antrąją dalį – Mariaus Aukštolio „uždarytas” perdavimas vėl padvigubino šeimininkų persvarą, o 77-tą mačo minutę Nonny Uzoigwe tolimas, fantastiško grožio įvartis, panašu, nulėmė akistatos baigtį – 4:1.

Paskutinėmis ir jau teisėjo pridėtomis akimirkomis Aukštaitija dar šiek tiek sušvelnino rezultatą, bet jau už poros minučių – varžovai įsimušė įvartį į savus vartus. Rezultatyvi ir ypač džiugi pergalė prieš lygoje pirmavusius panevėžiečius 5:2.

Vilčiai šį sezoną lieka dar 5 rungtynės LFF II lygoje. Vienintelis šansas užsikabinti medalius – laimėti visus likusius susitikimus bei tikėtis, kad Kauno Žalgiris B likusiuose II lygos mačuose nelepins savo dublerinės komandos žaidėjais iš A lygos bei artimiausiu metu mūsų konkurentai dėl 3-čios vietos – pabarstys taškų.

Sekanti Vilties dvikova jau tik spalio 23-ąją Utenoje prieš vietos Utenį.