Trečiasis LFF II lygos Pietų zonos turas nesusiklostė taip sėkmingai, kaip buvo galima tikėtis. Po įnirtingos kovos FK „Viltis“ ir FM „Ateitis“ pasidalino po tašką, nors žaidybinė persvara buvo „Vilties“ futbolininkų kojose. Įvartį į varžovų vartus pelnė Marius Aukštolis.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygė kova, abi komandos bandė kurti savo progas. „Viltis“ žaidė sau įprastą futbolą žemais, trumpais perdavimais, o „Ateitis“ bandė nulaužti priešininkų vartus kontratakomis. Kėlinio viduryje po grubios „viltiečių“ gynėjo klaidos prie savų vartų į priekį išsiveržė FM „Ateitis“. Nors „Viltis“ pradėjo pulti aktyviau, jiems pralaužti tankios gynybos nepavyko, tad visos viltys buvo dedamos į antrą kėlinį.

Po pertraukos išėję „Vilties“ futbolininkai pradėjo dar aktyviau ieškoti progų prie „Ateities“ vartų bei laikui bėgant visiškai perėmė iniciatyvą, kurios nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau labai gerų savo progų apmaudžiai neišnaudojo Albert Voskunovič bei Tomas Chomičius, kurie galėjo ir turėjo nulemti rungtynių baigtį savo naudai.

Bet rezultatą vis dėlto pavyko išlyginti. Tai padarė Marius Aukštolis, kuris po nuostabaus Pauliaus Pajarsko perdavimo puikiai prasiveržė pro priešininkų gynėjus ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Nors dar buvo momentų, kai galima buvo pelnyti pergalingą įvartį, „Viltis“ to nepadarė ir pabaigoje reikėjo tenkintis tik vienu taškeliu.

Verta paminėti, jog rungtynes stebėjo beveik 200 gerbėjų. Jų dauguma sudarė FM „Ateities“ fanai, tačiau šeimininkams galima už tai padėti, jog buvo sukurta puiki ir nepakartojama atmosfera, kokios net dažnas A lygos klubas galėtų pavydėti.

Reiktų pasidžiaugti, jog „Vilties“ komandos žaidimo kreivė kyla aukštyn, o tai prieš šeštadienio LFF Taurės istorinį mačą – išties neblogas ženklas. Viltis – Utenis jau šį šeštadienį 18:00 LFF stadione. Mums beprotiškai reiks Jūsų palaikymo!