Trečiadienio vakarą „Viltis” žaidė 3-ojo turo atidėtas rungtynes prieš „PILK” ekipą. Nors prieš rungtynes gausus kritulių kiekis ir žaidimo metu beprotiškai sunki aišktelė ir trūkdė, bet teigiamas rezultatas pasiektas ir komanda įsirašė dar 3 taškus.
Šįsyk „Vilties” varžybinė apranga atrodė kiek neįprastai. Baltai-juodai-raudonomis spalvomis pasipuošę svečiai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau nuo pat pirmųjų minučių įrodinėjo kad tokį ilgą kelią (iki Bukiškių naujo stadiono) važaiavo neveltui ir iš čia tuščiomis tikrai negrįš.
Rezultatas 0:0 buvo gana trumpą laiką. Savo antrąjį įvartį čempionate pelno kapitonas Vaidotas Pajarskas, gražiu technišku smūgiu išvesdamas spalvotuosius svečius į priekį. Kaip jau šį sezoną tampa įprasta „Viltis” pirmuose kėliniuose demonstruoja greitą, gražų ir, svarbiausia, rezultatyvų futbolą. Ne išimtis buvo ir šis mačas. Netrukus, prabėgus vos keletai minučių, rezultatą dvigubina Haroldas Kerušauskas. 4-ąjį įvartį sezone ir jau ketvirtose iš eilės rungtynėse mušantis Haroldas, puikiai „uždarė” viltiečio siųstą perdavimą iš kairiojo atakos krašto, 2:0.
Toliau žaidimas vyksta pagal mūsų dūdelę. „Vilties” kamuolio kontrolė niekam nekelia abejonių, o priešininkai vargiai pereina ir taip mažos aikštelės vidurį. Taigi be didesnių klaidų laimime, ko gero, geriausiai šiemet sužaistą kėlinį.
Antroje mačo dalyje, kėlinio viduryje atšokusį nuo vartininko kamuolį tiksliai į vartus siunčia Vidmantas Gylys, versdamas visas šeimininkų viltis pakovoti dar bent dėl taško šiame susitikime. Progų buvo ir daugiau. Kaip matome iš statistikos, „Viltis” atliko 9 smūgius į vartų plotą. Taigi, kas trečias smūgis virto įvarčiu ir tokį statistinį elementą galime užskaityti.
Pagaliau galime pasidžiaugti tuo, jog puikiai sužaistas ir antrasis kėlinys, ko iš tiesų jau ilgokai buvo pasigedę. Komanda nusiteikė, supyko ir nors ir ne pačiomis geriausiomis sąlygomis, bet išlaikė „sausus vartus” bei iškovojo užtikrintą pergalę, leidžiančią vėl grįžti į A1 diviziono prizininkų trejetuką. Visa laimė, jog šiemet į Bukiškio naująjį stadioną nebeteks grįžti. Džiaugemės prieš praėjusį sezoną, jog Vilniuje ir apylinkėse randasi nauji stadionai, bet po šį sezoną per anksti paleistos stadiono nuomos, jis sugadintas ir absoliučiai netinkamas futbolui.

STATISTIKA

„PILK” – „Viltis” MOTM – Eldar Salamov. Po labai ilgos pertraukos į „Vilties” sudėtį grįžęs Eldaras iškart parodė, kodėl jis yra būtent „Vilties” sudėtyje, o ne kur kitoje komandoje. Kairiajame gynybos krašte pradėjęs rungtynes, nepaisant tragiškos aikštės kokybės, puikiai skirstė perdavimus ir visad spėdavo pasijungti į ataką savo kraštu. Atliko rezultatyvų perdavimą ir visą žaistą laiką buvo pastebimas bei užtikrintas gynyboje. Turint omeny, jog Eldarui vis dar jaučiasi treniruočių stoka – trečiadienio pasirodymas buvo itin solidus.