Saulėtą penktadienio vakarą “Viltis” sužaidė savo 17-ojo turo rungtynes prieš diviziono paskutinę komandą, “Futboliuką”. Nors ir nedrįsome nuvertinti priešininkų, tačiau giliai širdyse žinojome, jog pralaimėjimas ar taškų praradimas tokiame mače, būtų tolygus katastrofai.
Katastrofa neįvyko. Jau 1-ąją susitikimo minutę pelnėme vieną greičiausių klubo istorijoje įvarčių. Jo autorius buvo Arnas, gražiu ir nepriekaištingu smūgiu, “paguldęs” kamuolį į apatinį vartų kamputį.
Sekantį pusvalandį atakos vyko tik viena kryptimi. Ekipų lygių skirtumas matėsi daugiau nei akivaizdžiai. “Futboliukui” pereiti vidurio liniją pavykdavo vos kas 10 minučių. Tuo tarpu mūsų naujasis vartų sargas Dyma, drąsiai galėjo į rungtynes atsinešti laikraštį, kurį paskaitinėti buvo įmanoma, kone, visą susitikimą.
31-ąją minutę savo dublį pelnė Arnas. Po tikslaus Alekso perdavimo, paskutinį savo mačą žaidžiantis puolėjas, kamuolį “guldė” vėl į tą patį vartų kampą.
Likusieji įvarčiai krito antroje susitikimo dalyje. Vienas prieš vartininką pabėgęs Paulius P., pelnė savo 7-ąjį įvartį sezone. Tuoj po jo pasižymėjo ir ekipos veteranas Evaldas. 4:0 ir abejonių dėl užtikrintos pergalės nebeliko.
Po poros minučių “vinį į Futboliuko karstą smeigė” ir kapitonas Vaidas. Tradiciškai tolimu ir neatremiamu smūgiu pelnydamas savo 10-ąjį sezono įvartį, tapo rezultatyviausiu “Vilties” futbolininku.
Verta pažymėti, jog tądien puikiai sužaidė iki tol neužtikrintai atrodžiusi centro gynėjų pora. Giedrius ir Paulius Pr. Įvykdė savo užduotis su kaupu bei neleido priešininkams nė pagalvoti apie įvartį. Tiesa, varžovas nebuvo tas, prieš kurį galima “matuotis savo pajėgumą”, tačiau išsaugoti “sausi vartai” ir pelnyti 5 įvarčiai leidžia kiek tvirčiau jaustis kovoje dėl D2 diviziono trečiosios vietos.