Viltis ir toliau plečia rėmėjų sąrašą. Naujausiu jo papildymu tapo švaros namai Paulini! Sutartis pasirašyta iki 2025 m. pabaigos.

Paulini yra profesionalų komanda, kurios nariai savo amato meistrystės tobulinimui įvairiuose drabužių valymo baruose ir įmonėse paskyrė visą savo darbinį gyvenimą (15 metų ir daugiau!).

Kompanijos šūkis – ČIA ATGIMSTA RŪBAI – išreiškia jų požiūrį į savo darbą – kiekvienas drabužis GALI būti kaip naujas, jei jį prižiūri profesionalas. Profesionalas gali to pasiekti pasitelkdamas mokslą, technologijas ir patirtį.

Paulini pažadas klientams – VALOME TAIP, KAIP NEGALI KITI – paremtas ne tik ambicijomis, bet ir visiškai nauja moderniausia Lietuvoje profesionalia drabužių valymo ir priežiūros įranga, reagentais, technologijomis, nemažą dalį kurių sudaro ekologiški, kurie užtikrina kokybę ir KITOKĮ valymo našumą, leidžiantį nustatyti draugišką klientų piniginei kainodarą.

Šiuo metu kompanija teikia drabužių sauso valymo, šlapio valymo, skalbimo, lyginimo paslaugas. Taip pat ekologišką cheminio valymo metodą, kai valoma pasitelkus angliavandenilius, konsultuoja dėl gaminių priežiūros.

Džiaugiamės naujais partneriais ir tikimės dar daug metų bendradarbiavimo!