Vėjuotą ir šaltą trečiadienio dieną LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse susitiko FK „Viltis“ ir Kėdainių „Nevėžio“ B ekipa. Įtemptose rungtynėse rezultatu 2:1 nugalėjo „viltiečiai“. Abu įvarčius pelnė Tomas Chomičius.

Praėjus vos minutę nuo mačo pradžios svečiai grubiai suklydo gynyboje, kai gynėjas labai netiksliai atidavė perdavimą, išvesdamas Tomą Chomičių vieną prieš vartininką. Puolėjas nesunkiai apibėgo vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Po tokio šalto dušo varžovai pradėjo aukštai spausti aikštės šeimininkus ir pasiūlė labai greitą žaidimo tempą, su kuriuo „Vilties“ futbolininkai ne visada susitvarkydavo. Tačiau po pirmojo kėlinio rezultatas liko nepakitęs.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai panašiai kaip ir pirmasis. Po vienos iš kontratakų Tomas Chomičius vėl atsidūrė vienas prieš vartininkus ir tokiu būdu nuginklavo jį ir antrą kartą. Vėliau „viltiečių“ situaciją šiek tiek sukomplikavo raudona kortelė, kuri jau eilinį kartą buvo parodyta Pauliui Pajarskui. Žaidimas mažumoje jau ne kartą pakišo koją „Vilties“ komandai, tačiau šį kartą „Nevėžio“ dubleriai sugebėjo pelnyti tik vieną įvartį, o antrajam laiko jau nebeužteko ir „Viltis“ pelno labai svarbius tris taškus sezonui artėjant į pabaigą.

Sekančios „Vilties“ rungtynės laukia Kaune, kur NFA stadione lauks puikią formą demonstruojanti „Hegelmann Litauen“ ekipa. Mačo pradžia – 19:30.