Pirmadienį  FK Viltis ekipa savo namų stadione sužaidė trečiąsias LFF II lygos rungtynes. Tačiau vėjuotas ir debesuotas vakaras tikriausiai išprognozavo liūdną vilniečių susitikimo su Marijampolės City komanda baigtį. Nesėkmingai susiklostęs pirmasis kėlinys nulėmė mačą – svečiams iš Suvalkijos sostinės nusileista rezultatu 0:3.

Žaidimo pradžia buvo gana sunki aikštės šeimininkams, priešininkai nuo pat pirmųjų minučių taikė agresyvų spaudimą. Tačiau Vilties futbolininkai iš jo išsikapstė ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kamuolį didžiąją laiko dalį kontroliavę vilniečiai, neatrado būdų, kaip jį pasiųsti į vartų tinklą. Marijampoliečiai, kita vertus, sugebėjo išnaudoti net menkiausią progą, kuri tik jiems pasitaikė. Jau 21-ąją minutę, po kelto kampinio, jie išsiveržė į priekį. Neilgai trukus svečiai savo persvarą padvigubino tolimu smūgiu nuo viršutinio virpsto. Iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas tapo ir 0:3.

Po pertraukos FK Viltis iš rūbinės žengė nepakitusia sudėtimi. Šeimininkai aikštės centre kontroliavo kamuolį, kurį savo kojomis pajusti Marijampolės City futbolininkai gavo itin retomis progomis. Tačiau kurti pavojingesnes situacijas sekėsi sunkiai. Šalia savo baudos aikštelės ribų užsidarę svečiai žaidimą laikė savo rankose, kadangi pralaužti jų gynybos taip ir nepavyko. Nors antrojo kėlinio viduryje pasirodę keitimai ir įnešė aštrumo atakose, to neužteko sukurti įvarčio vertiems epizodams. Rungtynių rezultatui nepakitus (0:3) teisėjas paskelbė žaidimo pabaigą, kuri reiškė, kad marijampoliečiai iš sostinės išsiveža 3 taškus.

Nesėkmingai susiklosčiusi pirmoji mačo pusė privertė FK Viltis futbolininkus ir juos palaikančius gerbėjus nuryti skaudų pralaimėjimo kartėlį. Nors priešininkai ir nedemonstravo akiai malonaus futbolo, bet fortūna šįsyk buvo jų pusėje. Vilniečių dar laukia ilgas sezonas, kurio pradžioje išmoktos nemalonios pamokos gali atnešti naudos tolimesnėse komandos kovose dėl LFF 2-os lygos titulo ir jau sekančią savaitę vyksiančiose LFF Taurės rungtynėse.