Šį savaitgalį FK „Viltis“ trumpam persikėlė į Senvagės stadioną, kur priėmė vienus iš LFF II lygos Pietų zonos favoritų – Kybartų „Sveikatą“. Įnirtingame mače „viltiečiai“ sugebėjo palaužti varžovus ir pagaliau įsirašė pirmąją pergalę tarpusavio susitikimų istorijoje. Mačas pasibaigė rezultatu 2:1, o abu įvarčius pelnė komandos kapitonas Vaidas Pajarskas.

Pirmajame kėlinyje daug užtikrinčiau atrodė „Vilties“ futbolininkai, kuriems didžiąją dalį laiko priklausė iniciatyva, o priešininkų komanda atsakydavo retais išpuoliais prie Andriaus Juzkiv ginamų vartų. Po kelių nesėkmingų bandymų „viltiečiai“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai iš gana aštraus kampo tiksliai smūgiavo Vaidas Pajarskas. Į pertrauką abi komandos išėjo esant minimaliai aikštės šeimininkų persvarai.

Antrojoje mačo pusėje kybartiečiai suaktyvėjo ir dažniau puolė „Vilties“ komandos vartus, tačiau ir pastarieji atsakydavo pavojingomis atakomis. Kėlinio viduryje raudoną kortelę uždirbo vienas iš „Sveikatos“ žaidėjų, tad atrodė, jog dabar „viltiečiams“ bus lengviau kontroliuoti žaidimo eigą. Tačiau viskas persivertė aukštyn kojomis – po greitos kontratakos svečiai iš Kybartų išlygino rezultatą, o netrukus galėjo jį ir persverti, kai į „Vilties“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Laimei, jį sėkmingai atrėmė Andrius Juzkiv ir sugražino komandą į žaidimą. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį pelnė dublį įforminęs Vaidas Pajarskas ir padovanojo savo komandai tris taškus.

Artėjantį trečiadienį komandos laukia išvyka į Jonavą – ten pasitiks reprezentacinės miesto komandos dublerių ekipa. Mačas numatytas 19:30 valandą.