Šventinę gegužės pirmąją FK Vilties futbolininkai vyko į Alytų. LFF taurės burtai lėmė jų akistatą su vietos Vidzgirio komanda. Jau praėjusį penktadienį namų stadione įrodžiusi savo pranašumą prieš svečius iš Alytaus, Vilties komanda neleido sau atsipalaiduoti ir lengvų rungtynių nesitikėjo. Dieną pradėję komandos pietumis, futbolininkai iškeliavo į Dzūkijos sostinę. Tiek alytiškių gerbėjai, tiek sausros išvarginta žolė nesutrukdė Vilties ekipai žengti į kitą LFF taurės etapą. Komanda šventė pergalę rezultatu 0:2 ir iškovojo kelialapį į prestižiškiausio šalies turnyro šešioliktfinalį.

Nors rezultatas ir neparodo tikrosios rungtynių istorijos, mačas galėjo susiklostyti kiek kitaip. Pirmąjį kėlinį visą kontrolę savo rankose turėjo  Vilties futbolininkai. Jau vienuoliktąją minutę komandą į priekį smūgiu galva išvedė Denis Romanov. Sutrikę varžovai tuojau pat, po dviejų minučių, gavo antrąjį antausį – šį kartą kamuolį į vartų tinklą pasiuntė komandos puolėjas Tomas Chomičius. Viltis apsukų nemažino ir visą kėlinį išlaikė susitikimo kontrolę. Su kamuoliu Vilties žaidėjai viena po kitos kūrė pavojingas situacijas, kurių smaigalyje dažniausiai atsidurdavo T. Bružas bei D. Romanov. Tačiau, nepaisant gausybės progų, daugiau įvarčių nekrito.

Antrojo kėlinio pradžioje Vidzgirio komanda atliko net 4 keitimus, kurie neabejotinai pagyvino žaidimą. Pirmosios penkiolika kėlinio minučių buvo nepaprastai sunkios Vilties ekipai. Priešininkai daugiau laiko buvo su kamuoliu ir surezgė ne vieną pavojingą ataką. Tačiau vilniečių treneris Mindaugas Bielinskas taip pat ruošė keitimus pagyvinti žaidimui. Kėlinio pusiaukelėje Vilties komanda atstatė pusiausvyrą žaidime ir likęs rungtynių laikas priklausė būtent jai. Nors antrajame kėlinyje pasižymėti komandoms taip ir nepavyko, demonstruojamas futbolas sirgalių nenuvylė. Įdomių epizodų Alytaus sporto ir rekreacijos centro stadione susirinkusiems žiūrovams netrūko tiek prie Vidzgirio, tiek prie Vilties komandos vartų.

Pozityvus startas LFF taurėje viltiečių kolektyvui – džiugi žinia, tačiau jau antradienį komandos laukia svarbios rungtynės su Šilo futbolininkais, todėl žaidėjai aktyviai treniruojasi ir ruošiasi ginti klubo garbę savų žiūrovų akivaizdoje.