Paskutinioji FK Viltis sezono išvyka nuobodi nebus. Jau šiandien, šeštadienį, 13:00 Vilniaus komanda svečiuose susikaus su FK Garliava futbolininkais. Rungtynėse garliaviečiams žūtbūt reikalingi taškai, kad galėtų pakilti į 4 turnyrinės lentelės poziciją.

Vilties vienuolikė praėjusį šeštadienį įrodė, jog sugeba kovoti prieš favoritais laikomas komandas. Vilniečiai rezultatu 3:0 nusikalė pergalę Šilutėje ir yra pasiruošę savo vertę ir vėl įrodyti Garliavoje. Likus sužaisti 2 turams, FK Viltis rikiuojasi 8 lentelės pozicijoje ir yra surinkusi 39 taškus.

Tuo tarpu FK Garliava gali pasigirti 5 pozicija ir 44 taškais. Nepaisant to, pastarieji paskutiniąsias 3 rungtynes sužaidė itin nesėkmingai, patirdami pralaimėjimus. Praėjusio savaitgalio ture Kauno rajono klubas net 0:7 nusileido lygos lyderiui FK Ekranas.

Kad ir kaip bebūtų, Garliavos futbolininkams taškai yra svarbūs kaip niekad, tad kovos šeštadienio susitikime turėtų netrūkti. Vilniečiai taip pat norėtų lygą užbaigti tik sėkmingomis natomis, tad nesileis stumdomi net ir priešininkų aikštelėje. Rungtynės tarp FK Viltis ir FK Garliava jau šiandien, 13:00, Garliavos A. Mitkaus mokyklos stadione. Sekite mačo eigą Vilties socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose.