Po įtemptų, tačiau sėkmingai pasibaigusių rungtynių praėjusiame LFF II lygos ture, FK Viltis laukia vienas paskutiniųjų iššūkių pirmajame pirmenybių rate. Penktadienį vilniečiai praleis keliaudami į tolimą Joniškio rajoną, kur jų lauks vietos FK Saned futbolininkai.

Pastarieji paskutiniajame ture susitiko su FM Ateities vienuolike ir po rezultatyvių rungtynių iš Vilniaus išsivežė tašką. Šį kartą joniškiečiai turės galimybę įrodyti savo pranašumą namų aikštėje, tad Vilties komandos laukia įdomios ir intriguojančios rungtynės.

Sostinės ekipa šiuo metu demonstruoja puikią formą, ir nors paskutinėse rungtynėse praleido net 3 įvarčius, vis vien sugebėjo išplėšti pergalę. Tačiau, tikriausiai sunkiausias išbandymas vilniečiams yra išvyka į tolimą Joniškio rajoną, kuomet iškeliauti reikia dar nepasibaigus oficialiai darbo dienai. Vilties futbolininkams reiks parodyti charakterį ir po ilgos kelionės neužleisti pozicijų aikštės šeimininkams ir įrodyti savo pranašumą ant žaliosios vejos.

Rungtynės tarp FK Saned ir Vilniaus Vilties prasidės 18:30 Žagarės miesto stadione, Joniškio rajone. Stebėti pagrindinius rungtynių įvykius kviečiame FK Viltis socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose.