FK „Viltis“ jau beveik pabaigė pasiruošimą 2014 metų vasaros sezonui. Šiandien 21:30 Fanų stadione bus žaidžiamos paskutinės draugiškos varžybos su „Navigatoriai-Aqua“ komanda, tačiau dabar trumpai apie tai, kaip mūsų komandai sekėsi pirmosios dvi draugiškos varžybos pasirengimo cikle.
Praėjusį penktadienį pasiruošimą Viltiečiai pradėjo su II lygoje rungtyniaujančia FM „Ateities“ ekipa. Po beveik mėnesio trukusių fizinio pasiruošimo treniruočių „užpumpuotomis“ kojomis į aikštę išbėgusi FK „Viltis“ nedemostravo tokio futbolo, kokį buvo įpratę matyti gerbėjai. Žaidimas nesiklijavo kone visas runtynes, tačiau antrajame kėlinyje visgi pavyko pasižymėti komandos naujokui Ugniui Juozaičiui. Neilgai trukus, tas pats Ugnius ir antrą kartą nubaudė tą dieną gana kietai rungtyniavusius jaunuosius „Ateities“ futbolininkus. Rezultatui esant 2:0 „Viltis“ jau galėjo lengviau atsikvėpti, tačiau savo vartų sausų išsaugoti nesugebėjo. Varžybų pabaigoje, po abejotino 11 metrų baudinio, FM „Ateitis“ visgi rezultatą sušvelnino. Nors tądien išvydome ne patį gražiausią futbolą, o daugiau kietą kovą, tačiau pirmosiose draugiškose varžybose prieš II lygos komandą nelengvai pasiekta pergalė 2:1 – tikrai neblogas rezultatas.
Sekmadienį vykusiose antrosiose draugiškose varžybose su „Aktu“ vaizdas buvo gerokai malonesnis akiai. Pirmajame kėlinyje dar pasipriešinti sugebėjęs, antrajame „Aktas“ jau nebesugaudė „Vilties“ žaidėjų. Nemažai progų sukūrusi „Viltis“ galų gale varžybas baigė rezultatu 2:0 po tikslių Ugniaus Juozaičio ir Haroldo Kerušausko smūgių. Geras rezultatas ir judėjimas aikštėje parodė pirmuosius fizinio pasirengimo vaisius. Reikia tikėtis, kad daugiau varžybinės praktikos atneš dar geresnių rezultatų, nes sezono pradžia jau visai čia pat. Jau nebėra laiko pasiruošimui ir reikia pradėti demonstruoti geriausią žaidimą.
Ar pavyks dar geriau sužaisti artimiausias runtynes galite įvertinti patys, atėję palaikyti „Viltį“ šiandien 21:30 Fanų stadione.