Savaitės viduryje buvo sužaistas 14-as LFF II lygos Pietų zonos turas, kuriame FK „Viltis“ namuose susitiko su „Kauno Žalgirio“ B komanda. Viso mačo metu pirmavę aikštės šeimininkai nesugebėjo išlaikyti persvaros ir labai apmaudžiai praleido įvartį paskutinėmis rungtynių sekundėmis, tad teko tenkintis lygiosiomis 1:1. Įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Paulius Pajarskas.

Kauniečiai rungtynių pradžioje pasiūlė labai aukštą žaidimo tempą ir spaudė varžovus kiekvienam aikštės plote. Nors iš pradžių „viltiečiai“ kiek sutriko ir kelis kartus prarado kamuolį, visgi vėliau nurimo ir sėkmingai išsivaduodavo iš spaudimo. Praėjus penkiolikai minučių „Kauno Žalgirio“ dubleriai, supratę, jog išmušti „Vilties“ futbolininkus iš vėžių nepavyko, atsitraukė ir jau nebespaudė „viltiečių“ prie savų vartų.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio po vienos iš aikštės šeimininkų atakų kamuolys surado gynėjo ranką baudos aikštelėje. Teisėjas tai puikiausiai matė, todėl skyrė baudinį į „Kauno Žalgirio“ komandos vartus, kurį tiksliai realizavo Paulius Pajarskas. Vėliau sekė apylygis žaidimas, bet pirmajame kėlinyje įvarčių daugiau pelnyta nebuvo, tad į pertrauką „Viltis“ išėjo turėdama vieno įvarčio pranašumą.

Antrojoje mačo pusėje kauniečiai perkėlė veiksmą į „Vilties“ aikštės pusę, vis labiau spausdami varžovus. Nors „Viltis“ turėjo nemažai progų padvigubinti rezultatą ir ramiai užbaigti rungtynes, buvo neišnaudotos kelios progos, kai trys „viltiečių“ puolėjai buvo likę prieš vieną gynėją, taip pat į virpstą smūgiavo į rikiuotę po ilgos pertraukos grįžęs Aivydas Ruškys. Tačiau viską nulėmė paskutinė kauniečių ataka, po kurios sekė finalinis teisėjo švilpukas. Po ilgo perdavimo į baudos aikštelę „Kauno Žalgirio“ puolėjas laimėjo oro dvikovą ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą, kurio atremti „Vilties“ vartų sargui Andriui Juzkiv nepavyko. Labai apmaudus įvartis, kuris pradangino jau kraityje turėtą pergalę ir neleido priartėti „Vilčiai“ prie prizininkų trejeto.

Kitos rungtynės numatytos po savaitės, kai rugsėjo 19-tą dieną į Vilnių atvažiuos grėsmingi pirmenybių lyderiai – Kazlų Rūdos „Šilas“. Mačas prasidės 21-mą valandą LFF stadione, tad kviečiame palaikyti „Vilties“ klubą, kuriam pergalė šiuo metu kaip niekad reikalinga!