Sausio 16-oji diena buvo itin sėkminga ne tik Pauliui, bet ir visai “Vilties” ekipai. Prie puikaus komandinio žaidimo ir elegantiško kombinacinio futbolo, sekmadienį dar prijungėme ir keletą naudingų rezultatų, kurie pakylėjo “Viltį” į trečiąją diviziono poziciją.
Pirmieji savo atpildą gavo “Amstaff”. Kovingai nusiteikę ir kiek išsiblaškę pradėjome rungtynes prieš vienus didžiausių mūsų klubo priešų. Kamuolio kontrolę čiupome nuo pat susitikimo pradžios bei tikėjomės greito įvarčio. Kaip tik jo autorius buvo naujokas Aivydas.
Deja, netrukus gavome antausį, kai kontratakos metu prasileidome greitą įvartį. Na ir tuomet atėjo Pauliaus valanda. Du jo ir vienas ekipos veterano, Evaldo įvarčiai atnešė mums gan nesunkią, bet itin saldžią pergalę (4:2) prieš “Amstaff” šunis. Su tuo juos ir sveikiname.
Antrieji mūsų kelyje tą gražų sekmadienį buvo patyrę “Krušos” futbolininkai. Mūšis prieš juos buvo kur kas sudėtingesnis ir atkaklesnis nei pirmoje tos dienos dvikovoje.
Šiame mače “Viltį” į pergalę vedė taip pat Paulius. Klastingai ir reto grožio įvarčiais varęs į neviltį tiek “Krušos” gynėjus, tiek ne itin patikimai sužaidusį, priešininkų vartininką.
Rungtynėse pirmaujančios komandos keitėsi kas 10 minučių. Pirmieji įmušėme mes, vėliau grąžos atgal gavome 2 kart , kas leido varžovams įsiveržti į priekį. Deja, jų pačių nelaimei, kur buvęs, kur nebuvęs, vėl pasirodo Paulius.
Pastarasis muša dar kelis įvarčius, susipyksta su mačo paskutinėmis minutėmis ne itin sukontroliavusiu arbitru ir gaudamas geltoną kortelę palieka ekipą paskutinę minutę žaisti mažumoje.
Jeigu ne šis mūsų jaunojo talento veiksmas, “Vilties” valdžia jam rašytų didelį ir riebų dešimtuką, už pasirodymą sekmadienio rungtynėse.
Taigi, “Krušai” teko grįžti namo nieko nepešus, nes tądien buvome stipresni ir šventėme pelnytą pergalę rezultatu 4:3.
Savaitė poilsio ir grįšime į žiemos turnyrą su dar didesniu griausmu.
FK Viltis 4 – 2 Amstaff nuotraukos;
FK Viltis 4 – 3 Kruša nuotraukos.