Po ilgo ir sekinančio 120 minučių mačo LFF taurėje Viltis šįkart lygos rungtynėse namuose priėmė svečius iš šiaurės – Šiaulių B ekipą. Vilniečiams, deja teko pripažinti svečių pranašumą rezultatu 0:2.

Nuo pat rungtynių pradžios Vilties žaidime aiškiai trūko energijos, o varžovai pakanakamai nesudėtingai perimdavo kamuolius dar šeimininkų aikštės pusėje. Ganėtinai sunkiai Vilčiai sekėsi apskritai pereiti į varžovų aikštės pusę, o ir ten beveik visais atvejais karaliavo Šiaulių B centro gynėjai, kurie aiškiai išsiskyrė puikiu kamuolio valdymu ir smarkiai prisidėdavo prie gero kamuolio įžaidimo. Pelnę pirmąjį įvartį galva po kampinio, šiauliečiai ir toliau labai tvarkingai stengėsi kontroliuoti kamuolį ir varžovų atakas nesunkiai uždarydavo aikštės kraštuose ankstyvose Vilties atakų fazėse.

Antrajame kėlinyje svečiai šiek tiek atsitraukė į savo pusę ir leido Vilčiai organizuoti kiek daugiau pozicinių atakų, kas pradžioje lyg ir atnešė šiokių tokių vilčių, kai per kelias minutes sekė net keli smūgiai į svečių vartus, tačiau po to intensyvumas vėl krito – Vilties atakos dažnu atveju priminė individualius bereikšmius kamuolio varymusis vienam prieš tris ar keturis varžovus arba tol, kol jis bus prarastas, o ne tvarkingu komandiniu žaidimu, tad šiauliečiai, greitai ir tiksliai perdavinėdami kamuolį savo aikštės pusėje, praktiškai visiškai kontroliavo rungtynes. Tiesa, kartą Viltis pavojingai smūgiavo iš toli į vartų skersinį, tačiau be to daugiau nieko net arčiau pusprogės sukurti taip ir nepavyko. Rungtynių pabaigoje Šiauliai B kontratakos dar ir antrąkart pasižymėjo, kas buvo visiškai teisinga ir dėsninga rungtynių baigtis.