FK Viltis tęsia kovas LFF II lygos pirmenybėse. Antrajame rate kiekvienos rungtynės yra sunkios, todėl pasiruošimas ir ryžtas reikalingas visada. Šiandien vilniečiai namų aikštėje priims principinius varžovus iš Suvalkijos, Kybartų Sveikatos futbolininkus. Mačo pradžia 20:00, LFF stadione.

Kybartiečiai antrajame pirmenybių rate važinėja amerikietiškais kalneliais, po sėkmingų rungtynių seka pralaimėjimai, o po jų vėl renkami taškai. Paskutiniajame susitikime FK Sveikata minimaliu skirtumu, 0:1, nusileido lygos lyderiams, Panevėžio Ekrano futbolininkams, ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima 7 poziciją, bei 2 taškais lenkia Vilniaus Vilties klubą.

Pastarieji, šiandienos rungtynių šeimininkai, antrąjį LFF II lygos ratą pradėjo itin klampiai, pralaimėję pirmus 3 jo mačus. Tačiau praeito turo rungtynėse, prieš DFK Dainava B vienuolikę, vilniečiai sugebėjo išsikapstyti iš nesėkmių duobės ir šventė komandai visokeriopai svarbią pergalę. Penktadienio vakaro mačas taip pat yra proga Vilties futbolininkams atsirevanšuoti Kybartų klubui už pralaimėjimą pirmajame lygos rate.

Rungtynės tarp FK Viltis ir FK Sveikata, jau šiandien 20:00 LFF stadione. Laukiame gerbėjų palaikymo ir kviečiame šiltai apsirengusius fanus susitikti arenos tribūnose. Negalintiems atvykti palaikyti savo mėgstamo klubo gyvai, tiesioginę transliaciją ir įvykius aikštėje galite sekti FK Viltis Facebook ir Instagram paskyrose.