Rugpjūčio 10-tą dieną pagaliau atsinaujino LFF II lygos Pietų zonos pirmenybės ir futbolo klubui „Viltis“. Šį kartą varžovais buvo gerai pažįstama „Teros“ komanda, šiuo metu žengianti paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje. Gan blankiame mače „Viltis“ įrodė savo pranašumą rezultatu 4:2. Net tris įvarčius pelnė legionierius iš Argentinos Estanislao Jameson Moles, dar vieną pridėjo Denis Romanov.

Visų rungtynių metu jautėsi, jog abi komandos dar tik įsivažiuoja į savo ritmą po dviejų mėnesių pertraukos. Mačo tempas nebuvo greitas, teisėjas dažnai stabdė rungtynes dėl pražangų, todėl tokiose klampiose rungtynėse sunku buvo regzti greitas atakas. Kėlinio viduryje po eilės tikslių perdavimų savo sąskaitą atidarė užtikrintai smūgiavęs Estanislao Jameson Moles. „Teros“ vienuolikė atsakė keliomis neblogomis atakomis, tačiau įvarčiais jos nevirto, todėl po pirmojo kėlinio pirmavo „Viltis“ – 1:0.

Kita rungtynių pusė buvo daug gyvesnė – abi komandos judėjo greičiau, netrūko puikių progų pelnyti įvarčių, taip pat kilo daug smulkių abiejų komandų susistumdymų. Tačiau tiksint laikui „Viltis“ pamažu įrodinėjo, jog jie šiuo metu yra stipresni – dar du įvarčius pelnė Estanislao Jameson Moles, o tarp jų dar atidavė rezultatyvų perdavimą savo komandos draugui Denis Romanov. „Tera“ spėjo du kartus sušvelninti rezultatą, tačiau to jiems nepapako ir aikštės šeimininkai šventė svarbią pergalę rezultatu 4:2.

Kitos II lygos rungtynės įvyks rugpjūčio 15 dieną 18:00, kuomet trumpam grįšime į Senvagės stadioną. Šįkart „Vilčiai“ mes iššūkį FM „Ateitis“. Dar prieš tai, rugpjūčio 14 dieną 13:00 vyks „SHARP“ LFF taurės ketvirtfinalio burtai, kur komanda sužinos savo priešininkus ketvirtfinalio etape.