„Viltis” startavo 2020 metų pirmenybėse. Startavo lygiai tokio paties dydžio pergale kaip ir prieš metus 2019 metų čempionate 4:0.

Šiemet „Viltis” kiek neįprastai lygoje startavo nesužaidusi nė vieno kontrolinio mačo. Tai neabejotinai kažkiek nepatogumo į žaidimą įnešė. Jautėsi neatrastas komandinis susižaidimas. Nestokojo šeimininkai ir klaidų tiek gynyboje, tiek atakoje. Per pirmas 15 mačo minučių svečių ekipa surengė pora gan pavojingų išpuolių, tačiau įvarčio pasiekti nė viename iš jų nepavyko. Varžovai viso mačo metu nevengė žaisti kietai, retsykiais net persistengdami – ko pasėkoje, teisėjas baudė pastaruosius kortelėmis.

Todėl 20-ąją susitikimo minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas svečių žaidėjas Martin Perveinis. Likę mažumoje – „BFA” B futbolininkai darė vis daugiau pozicinių klaidų, tad mažiau nei 5 minučių pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Estanislao Jameson. Vis dažniau „Viltis” grasindavo svečių vartams ir jau antroje pirmo kėlinio dalyje po eilinės grubios jaunimo klaidos – skiriamas 11 m. baudinys į „BFA” B vartus. Jį be didelio vargo realizuoja Tomas Chomičius. Komandos į pertrauką išeina rezultatui esant 2:0.

Antrajame kėlinyje vaizdas pernelyg nesikeitė. „Viltis” užtikrintai kontroliavo kamuolį ir rezgė vieną pavojingą ataką po kitos. Visai netrukus Tomas Chomičius įsirašė dublį šiame mače. Po vartininko nepagauto kamuolio – šis krito į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas – 3:0.

Maža to – svečių problemos nesibaigė. 55-ąją akistatos minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas jau antrasis priešininkų futbolininkas – Kajus Statauskas. Aikštelėje liko tik 20 žaidėjų. 11 „Vilties” ir vos 9 „BFA” B. Šeimininkų treneris Mindaugas Bielinskas į aikštelę išleido pirmuosius komandos naujokus. Žaidimas, tiesa, mažumėlę išsiderino, bet eismas ant žaliosios vejos vyko eina kryptimi. „Vilties” naujasis vartininkas Evaldas Petrovičev praktiškai visą antrąją susitikimo dalį darbo neturėjo.

Mačo pabaigoje po nemenko chaoso varžovų baudos aikštelėje krito ir ketvirtasis rungtynių įvartis. Jo autorius Andrius Kaulinis pelnė pirmąjį savo II lygos bei klubo įvartį. 4:0 ir gan įtikinamą pergalę bei 3 taškus įsirašė šeimininkai „Vilties” futbolininkai.