Štai pagaliau prasidėjo ilgai lauktas debiutinis sezonas II lygoje Rytų zonoje. O jis prasidėjo ne kaip kitaip, o sunkia pergale prieš „FK Bekentas“ komandos vyrus! Penktadienio vakare rungtynes pradėję švienčiant pavasarinei saulei, o jau finalinį švilpuką teko išgirsti esant šlapdribai. Kaip pamatyti du skirtingi metų laikai, taip ir aikštelėje – du skirtingi futbolo kėliniai. Plačiau apie juos.
Eidami į aikštę mažai ką žinojome apie varžovų komandą, todėl buvome nusiteikę rimtai, nežinodami ko tikėtis, tačiau pasiruošę žaisti savo futbolą. Ir tai puikiai sekėsi! Deja, bet tik pirmąjį kėlinį… Tačiau to pergalei pakako. Jau trečią minutę keliamas pirmas kampinis prie varžovų vartų ir po puikaus Lech Pečuro perdavimo Tomas Chomičius galva siunčia kamuolį į vartus. Varžovai gauna lengvą šoką, o mes puikiai tuo pasinaudoję toliau didžiąją dalį laiko kontroliuojame kamuolį. Nors priešininkai nenuleidžia rankų ir surengia vis pavojingesnes atakas, tačiau jos yra stabdomos mūsų gynybos linijos arba galutiniai smūgiai nėra tikslūs. Gan užtikrintai gynybos viduryje visas mikro dvikovas laimi Saimonas Vitkaukas ir Saulius Gecevičius. O čia pat pradėję naują savo ataką, įžaisdami kamuolį nuo gynybos, pelnome antrąjį įvartį. 20-tą minutę vėl pasižymi Tomas Chomičius. Šįsyk jam tiksliai iš dešiniojo krašo asistuoja Karolis Mikutavičius. Nusiraminę, kad toks rezultatas nebėra jau „slidus“, kiek atsikvepiame, o varžovai nenuleisdami rankų kovoja toliau ir štai jau 38-tą minutę švelnina rezultatą. Kraštu prabėgęs „Bekento“ puolėjas Artur Serikov atlieka perdavimą į baudos aikštelę ir jo kolegai belieka pasižymėti. Nors Andrius Juzkiv pirmąjį bandymą atrėmė, tačiau po antrojo jau teko traukti kamuolį iš vartų tinklo. Grįžusi vieno įvarčio persvarą kiek sujudina mus pačius ir jau kėlinio pabaigoje Karolis Mikutavičius pelno puikų įvartį, kaip sakoma „į rubinę“.
Po pertraukos, nutarę pasitikti varžovus nuo vidurio linijos, o ne jų aikštelės pusėje – padarome taktinę klaidą ir pradedame žaisti varžovų siūlomą futbolą. Nors dar bandome perimti iniciatyvą – bergždžiai. Perdavimai padriki, netikslūs, o varžovai vis labiau spaudžia mus, pasitikdami iš labai arti ir jau įpusėjus antrajam kėliniui, 75-tą min. varžovai dar sykį švelnina rezultatą. Atliekamas smūgis iš maždaug 25 metrų, kliudomas gynėjas ir kamuolys rikošetu krenta į vartus. Tuo mūsų bėdos dar nesibaigia, nes likus maždaug 10 minučių iki rungtynių pabaigos, priešininkų puolėjas išbėga vienas prieš vartus ir baudos aikštelėje neleistinai pargriaunamas mūsų vartų sargo. Jam parodoma raudona kortelė, o „FK Bekentas“ komandos žaidėjas jau pasiruošęs smūgiuoti 11 metrų baudinį. Vartus stoja ginti naujasis klubo vartininkas Mantas Kulevičius. Ir čia fortūna mūsų neapleidžia, kadangi varžovas kamuolį siunčia virš skersinio! Likusias 10 minučių žaidžiame mažumoje, varžovai užgulę mūsų baudos aikštelę, tačiau atsilaikome ir rezultatu 2:3 švenčiame pirmąją pergalę naujajame sezone!
Antrose iš eilės varžybose žaidžiame du skirtingus kėlinius ir tai yra, matyt, dabar mūsų didžiausia bėda, tad per ateinančios savaitės treniruotes „šlifuosime“ ir stengsimės, kad Jūs to neišvystumėte jau kitą penktadienį antrojo turo rungtynėse prieš tikrai ne mažiau pavojingą „ Rotalio“ futbolo klubą, 20 valandą Fanų stadione.
Ekipos treneris Mindaugas Bielinskas liko patenkintas komandos žaidimu: „Pirmajame kėlinyje žaidėme tikrai gerai. Tik sėkmės pritrūko ir viskas būtų buvę nulemta per pirmas 45 minutes. Su tokiais pirmais kėliniais esame kietas riešutėlis bet kuriai II lygos ekipai. Antroje mačo dalyje „pametėme” savo žaidimą ir koncentraciją. Ateityje mėginsime akcentuoti, jog tai privalu valdyti visas 90 minučių. Žinoma, pabaigoje galime pripažinti, jog mums šiek tiek pasisekė, bet per visą 7 metų komandos istoriją esame turėję daug momentų, kur fortūna buvo atsukusi užpakalį, tai sakyčiau, atsiėmėme kažkiek už senus laikus”.