Pagaliau startavo ilgai lauktos LFF II lygos Pietų zonos pirmenybės. Vakar FK „Viltis“ sužaidė pirmąsias savo rungtynes, kurias, deja, pralaimėjo Vilniaus „Paneriui“ rezultatu 1:4. Vienintelį įvartį mūsų gretose pelnė Teodoras Žukas.

Akistatą aktyviau pradėjo „Vilties“ futbolininkai. Nors abi komandos stengėsi nuo pat pradžios diktuoti savas taisykles, „viltiečiams“ tai sekėsi kur kas geriau. Jau 3-ąją mačo minutę savo komandą į priekį išvedė Teodoras Žukas. „Viltis“ turėjo didelę žaidėjų koncentraciją aikštės viduryje, o varžovai labiau rėmėsi žaidimu kraštais. Po vienos iš „Panerio“ atakų rezultatas buvo išlygintas.

Kėlinio viduryje nutiko labai nemalonus epizodas: po eilinės „Panerio“ pražangos Paulius Pajarskas, panorėjęs „atkeršyti“ priešininkui, smogė pastarajam į koją, už ką gavo antrąją kortelę ir buvo teisėtai pašalintas iš aikštės. Kilo didelis susistumdymas, tad arbitrui (kuris, verta paminėti, yra VGTU-Vilkų komandos žaidėjas, kuriuos „Viltis“ nubaudė LFF taurės rungtynėse) teko malšinti futbolininkų aistras. Vėliau pirmajame kėlinyje nieko itin reikšmingo neįvyko ir komandos ėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui 1:1.

Buvo aišku, jog mažumoje likusiems „Vilties“ žaidėjams bus labai sunku ne tik kurti atakas prie varžovų vartų, bet ir gintis. „Panerys“ dar labiau padidino kamuolio kontrolę ir nepaleido jos iki pat akistatos pabaigos. Po kiek laiko pastarieji išsiveržė į priekį, o rungtynėms artėjant link pabaigos krito jų trečias ir ketvirtas įvarčiai. „Viltiečiai“ niekuo atsakyti nesugebėjo ir teko nuryti pirmąjį šio sezono pralaimėjimo kartėlį – 1:4.

„Viltis“ jau ruošiasi sekančiam II lygos turui. Kitas jų varžovas – dar viena sostinės komanda „Tera“. Rungtynės vyks kitą penktadienį, gegužės 18-tą dieną 21:30 Fanų stadione. Kviečiame palaikyti mūsų komandą ir padėti jai iškovoti pirmąją pergalę čempionate!

Po mačo „Vilties“ treneris Mindaugas Bielinskas liko patenkintas komandos žaidimu: „Pavyko motyvuoti komandą ir rungtynėms paruošti neblogą planą. Visi futbolininkai buvo užsivedę ir pirmoje pirmo kėlinio pusėje demonstravo kone puikų futbolą nesuteikdami varžovui nė menkiausio šanso. Tačiau kvailas ir neapgalvotas Pauliaus Pajarsko elgesys viską palaidojo. Krito moralinė būsena, žaidėjai žymiai greičiau pavargo ir viso to pasėkoje paleidome rungtynes. Labai apmaudu, nes varžovas nebuvo tiek pajėgesnis, kiek rodo rezultatas. Žiūrėsime video medžiagą, analizuosime ir stengsimės ištaisyti padarytas klaidas. Nors dar kartą pasikartosiu – žaidėme tikrai neblogai, bet prieš tokius patyrusius vilkus kaip Panerys – tu negali sau leisti prabangos žaisti mažumoje“.