Artėja pasiruošimo 2018 metų sezonui pabaiga. Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse FK „Viltis“ susitiko su futbolo mokykla „Ateitis“, kuri taip pat ruošiasi sugrįžti į LFF II lygą po dviejų metų pauzės. Prastai rungtynių pradžioje žaidę „viltiečiai“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 3:4. Dublį pelnė Aivydas Ruškys, vieną įvartį pridėjo Denis Romanov.

Sunku paaiškinti, kas nutiko „Vilties“ komandai mačo pradžioje. Susidarė toks įspūdis, jog į aikštę išėjo tik viena komanda, kai dar nepraėjus nė dešimčiai minučių „Ateitis“ pirmavo jau 3:0, tačiau įvarčiai nebuvo pelnyti po puikių atakų ar kombinacijų – tiesiog nedovanotinai prie savų vartų žaidė gynėjai. Be to, už akivaizdžią pražangą baudos aikštėlę į „Vilties“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurio varžovai nerealizavo.

Patirtas labai šaltas dušas „viltiečiams“ nieko gero nežadėjo. Nepaisant to, įsibėgėjus pirmajam kėliniui jiems sunkiai sekėsi regzti atakas, gynyboje taip pat buvo daug nebūdingų tokiam lygiui klaidų. Kamuolys riedėjo lėtai, o žaidėjai tarytum nežinojo kur bėgti ir  kaip išsidėstyti. Negana to, kėlinio pabaigoje priešininkai sugebėjo įmušti ir ketvirtąjį savo įvartį, visiškai pasiųsdami „Viltį“ į nokdauną. Rezultatas po pirmojo kėlinio – 0:4 „Ateities“ naudai.

Antrasis kėlinys nebuvo toks tragiškas kaip pirmasis. Kamuolys judėjo greičiau, „Viltis“ pradėjo kurti pavojingesnes atakas. Žaidimą pagyvino ir po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai. Netrukus „viltiečiai“ pelnė greitus du įvarčius, vėliau pridėjo dar vieną, o vienas iš „Ateities“ futbolininkų buvo pašalintas. Tačiau to neužteko ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „Ateitis“ šventė pergalę rezultatu 4:3.

Jau kitą savaitę galimai įvyks pirmosios oficialios 2018 metų sezono rungtynės. Paaiškėjo „Vilties“ varžovai pirmajame LFF taurės etape. Jais bus „VGTU-Vilkai“ iš VRFS III lygos, kurie taip pat bus ir aikštės šeimininkai. Netrukus turi prasidėti ir LFF II lygos Pietų zonos pirmenybės. Kviečiame visus palaikyti „Vilties“ komandą taurės rungtynėse, nes sėkmingai įveikus pirmąjį etapą, kitame jau gali laukti stipriausi Lietuvos klubai!