Vakar Viltis startavo LFF Taurės varžybose. Pirmojo etapo burtai pagrindinę komandą suvedė su III lygos vienais iš lyderių ir neabejotinais kandidatais laimėti čempionatą, VGTU Vilkais. Nors Viltis susitikime rungtyniavo gerokai nukraujavusi – pavyko pasiekti teigiamą rezultatą ir iškovoti kelialapį į sekantį etapą.

Rungtynės prasidėjo kieta vyriška kova. Nuo pat pirmųjų minučių buvo aišku, kad šiandien netrūks nei geltonų kortelių, nei kovos dėl kiekvieno aikštės milimetro. Tačiau Viltis mačą pradėjo gynybine taktika ir tankiai susispaudę aikštės viduryje – griovė bet kokius varžovų mėginimus kombinuoti.

Maža to – jau 7-ąją susitikimo minutę, po perimto kamuolio kairiajame atakos krašte – Viltis pabėgo į staigią kontrataką. 4 perdavimai vienu lietimu ir Tomas Chomičius atsidūrė vienas prieš Vilkų vartininką. Net nesudvejojęs svečių ekipos puolėjas ramiai „paguldė” kamuolį į varžovų vartų tinklą. VGTU Vilkai 0:1 Viltis.

Po pelnyto įvarčio žaidimas aprimo. Abi komandos panašiai kontroliavo kamuolį, tačiau rimtų gaisrų nei prie vienų, nei prie kitų vartų nebuvo.

Antrajame kėlinyje galima buvo išvysti daugiau emocijų. Rungtynių teisėja pradėjo nebekontroliuoti susitikimo ir tai leido abiem vienuolikėm žaisti kiek virš pražangos ribos. Sekė viena pražanga po kitos, o netrukus pasipylė ir geltonos kortelės. Tačiau Vilties gynybinė schema veikė be rimtesnių klaidų, todėl šeimininkai itin rimtų progų taip ir nesukūrė. Pabaigoje susitikimo ėmė apleisti jėgos ir Vilkų kolektyve vienas po kito žaidėjai prašė keitimų. Tokiuose kaip LFF Taurės turnyruose stipriai atsiliepia ribotų keitimų taisyklė ir šioje grafoje Viltis pasirodė kiek labiau pasiruošusi žaisti 90 minučių.

Bet kokiu atveju VGTU Vilkai paliko gerą įspūdį ir kaip anksčiau buvo minėta – ši komanda labai realus pretendentas į III lygos medalius. Viltis gi jau kitą savaitę pradeda II lygos kovas, o jau rytoj 13:00 sužinos LFF Taurės antrojo etapo varžovą. Pernai, priminsime, jog būtent šiame etape buvo ganėtinai gėdingai nusileista Klaipėdos Atlantui.