Vakar Viltis žaidė antrąsias šio sezono LFF II lygos, pietų zonos rungtynes. Jos, kaip ir pirmosios, buvo žaidžiamos išvykoje. Todėl Fanų stadione kuo toliau, tuo labiau komandoms futbolas ima kelti vis mažiau malonumo. Danga kaip niekur kitur kieta, jaučiasi po pačia danga esantis betonas, o stadione subertos granulės nė kiek nepaminkština dirbtinės aikštelės dangos. Be viso to, neslėpkime, tragiškas apšvietimas, kai kuriuos aikštės plotus palieka tamsoje, todėl matomumas patiems žaidėjams sukelia nemenką diskomfortą. Tačiau dabar apie futbolą.

Nuo pirmųjų minučių abi komandos demonstravo, jog šiandien neišvengsime kietos bei vyriškos kovos. Tačiau greitas Tomo Chomičiaus įvartis po preciziško Lech Pečuro perdavimo – padarė didžiulę paslaugą svečiams. Šie tvarkingai atsitraukė į savo aikštės pusę ir leido šeimininkams kurti. Tas, pripažinkime, jiems sekėsi labai sunkiai. Aiškiai buvo matyti, jog Tera nėra pratusi žaisti pirmu numeriu, todėl per visą pirmą kėlinį rimtesnių progų jiems sukurti nepavyko.

Maža to, kėlinio antroje pusėje Tomas Chomičius po skersavimo iš dešinės pusės „uždaro” perdavimą ir padvigubina Vilties persvarą. Perdavimas gi laimingo atsitiktinumo dėka praskrieja gal net pro keturis varžovus. Taigi, po pirmų 45 minučių svečiai turi tvirtą persvarą.

Antroje susitikimo dalyje Teros aukšti perdavimai į Vilties baudos aikštelę ėmė kelti daugiau pavojaus. Tačiau taip buvo dėl elementarios gynybos ar vartininko susikalbėjimo stokos. Kamuolys kelissyk po rikošetų atšoko patogiau varžovui, todėl pavykdavo susikurti ploto smūgiui ar aštresniam perdavimui.

Kėlinio pradžioje svečiams visgi pavyko įtvirtinti persvarą ir praktiškai užsitikrinti pergalę. Lech Pečuro nuostabiu smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kamputį įsirašė pirmąjį savo įvartį čempionate – 0:3 Vilties naudai.

Susitikimo pabaiga kainavo nemažai emocijų, bet rungtynių teisėjas „padalinęs” po keletą geltonų kortelių – visas aistras apramino ir Viltis iškovojo įtikinamą pergalę.

Po šio mačo klubo treneris Mindaugas Bielinskas buvo patenkintas rezultatu: „Rezultatą galima vertinti teigiamai. Įmušėme tris kartus ir išsaugojome „sausus” vartus. Ypač džiugu, jog neblogai su užduotimis susitvarkė visą mačą vartus saugojęs rezervinis vartininkas Domantas. Tačiau žaidime buvo nemažai chaoso, ką iš dalies pateisinti galima gerokai vėlyvu rungtynių laiku, ganėtinai prasta stadiono būkle. Be abejo džiugina vis daugiau bendros kalbos randanti gynyba. Dar turime kur pasitempti, bet einame teisinga linkme. Atiduodame visas jėgas treniruotėse, stengiamės jose perteikti varžybines situacijas, šlifuoti prasčiau veikiančias žaidimo detales. Net neabejoju, jog pirmadienį (rungtynėse prieš Ateitį) sužaisime gerokai kokybiškiau. Juolab turėsime ilgesnį suolelį ir žaisime namų stadione”.

Kitas Vilties mačas jau šį pirmadienį 20:00 LFF stadione. Varžovas – šiemet 3 pergales iš 3 galimų iškovojusi FM Ateitis.