Viltis 2019 metų LFF taurės sezoną pradeda nuo antrojo etapo. Šįsyk burtai lėmė, jog pagrindinė klubo komanda vyks į Alytų, kur centriniame miesto stadione susitiks su praėjusio penktadienio varžovu – Vidzgiriu.

Solidi ir užtikrinta pergalė, iškovota penktadienį, gali pakišti koją svečių ekipai. Visgi Vilties trenerių štabas yra pasiruošęs motyvuoti komandą ir iš naujo nuteikti svarbiam sezono pradžios mačui. Tikėtina, jog futbolas ant natūralios žolės bus visiškai kitoks. Todėl jau dabar aišku, kad Viltis negali nė minutei galvoti apie varžovo nuvertinimą ar lengvą pasivaikščiojimą.

Į ekipos sudėtį šiam mačui grįžta Aleksas Stankevičius, bet čiurnos traumą patyręs Vytenis Ruzgas turės be futbolo praleisti mažiausiai savaitę.

Viltis jau sykį yra rungtyniavusi centriniame Alytaus miesto stadione. 2011 metais viename geriausių šalies stadionų tąkart sėkmė lydėti alytiškius – Centro ekipą, kur nusileidome varžovams 0:2. Tačiau prabėgo net 8 metai, tad tiek ko gero pati aikštės kokybė, tiek komandų sudėtys ženkliai keitėsi.

Jau dabar aišku, kad pakartoti pernykštį pasirodymą LFF taurėje (ketvirtfinalį) bus beprotiškai sunku, tačiau tikėjimo šiai Vilties kartais tikrai netrūksta, o visas jėgas ir dėmesį sutelkę į II etapo dvikovą – galima tikėtis sėkmės.

Vidzgiris – Viltis centriniame Alytaus stadione prasidės gegužės 1 dieną 18:00.