Tai pirmasis mačas šiame sezone, kurį Viltis laimėjo daugiau negu 1 įvarčio skirtumu. Visi iki šiol vykę susitikimai buvo persisunkę įtampos iki pat rungtynių pabaigos ir vertė Viltį jaudintis iki paskutinio teisėjo švilpuko, tačiau tądien rungtynės su Rotaliu buvo raudonai-juodiems daug lengvesnės ir be standartinio įtampos prieskonio.
Nors tokia aikštė ir oro sąlygos istoriškai keldavo Vilčiai labai daug sunkumų, svečiams vis tiek pavyko dominuoti nuo pat rungtynių pradžios ir nepaleisti rungtynių vadžių iš savo rankų nė akimirkai. Tą puikiai įrodo ir pavojingiausių rungtynių epizodų santrauka (https://www.youtube.com/watch?v=cIsayIF1YTs&feature=youtu.be) – Rotalis vos porą kartų smūgiavo vartų link, o Viltis ganėtinai sėkmingai tvarkėsi su varžovų atakomis dar aikštės viduryje. Abiems komandoms sąlygas smarkiai apsunkino be perstojo pliaupęs lietus, dėl ko klaidų iš abiejų ekipų matėme daugiau negu įprastai, tačiau Viltis net ir suklysdama spėdavo laiku viską ištaisyti, sugrįžti į gynybą ar pasaugoti vienas kitą.
Rungtynių pradžioje kurį laiką atrodė, kad be savo tikrojo ir pagrindinio nominalaus puolėjo T. Chomičiaus Viltis priekyje bus bedantė ir realios grėsmės savo varžovams nekels. Ir net kontratakų metu neretai daug saugų išstatę svečiai, atrodė, į puolimą pereidavo pernelyg lėtai, tačiau kėliniui įpusėjus vis daugiau žaidėjų jungdavosi į atakas pamainomis, dėl ko Rotalio gynyba vis sunkiau ėmė nuspėti svečių puolamuosius veiksmus. Be to, panašu, kad apsipratę su oro ir aikštės sąlygomis, Viltis vis geriau ir tiksliau ėmė kurti atakas, tad po pirmojo pusvalandžio surengta tiksli kontrataka ir net keli saugai atsidūrė laisvi baudos aikštelėje, tad rezultatas tapo 0:1.
Po pertraukos buvo atlikti dar keli keitimai Vilties gretose – įleisti 2 papildomi puolėjai. Tai jau netrukus davė rezultatų – atakos tapo žymiai aštresnės, sukurta dar daugiau pavojingų progų, o varžovas buvo priverstas nuolat bėgti atsisukus veidu į savus vartus, tai yra vytis savo varžovus. Nors iki tobulos realizacijos dar toli, tačiau antrajame kėlinyje buvo tiksliai surengtos dar 3 atakos ir po jų jau niekam nebekilo klausimų, kas tądien pasiims 3 taškus.
Rezultatas, aišku, labai smagus Vilčiai, tačiau jo sureikšminti per daug nederėtų, kadangi prie jo labai daug prisidėjo ir prastas Rotalio pasirodymas – komanda ne tik neturėjo keitimų, bet ir savo sudėtyje turėjo ne vieną reguliariai nežaidusį žaidėją, o ir gera sportine forma jie tikrai nepasižymi, tad nieko netikėto ir stebėtinai įspūdingo tokiame rezultate kaip ir nėra.