Šeštadienį Kėdainiuose FK Viltis dar kartą susikaus su FK Nevėžis dubleriais. Tai bus paskutinės sostinės klubo rungtynės šiame sezone. Savaitės viduryje abi komandos tarpusavyje jau išbandė savo jėgas, tuomet 3 taškus į savo sąskaitą įsirašė vilniečių vienuolikė. Nors tame mače kėdainiečiams ir pavyko pirmiems pelnyti įvartį, Vilties futbolininkai atsakė 2 tiksliais smūgiais ir šventė pergalę rezultatu 2:1. 

Sėkmė trečiadienio rungtynėse turėtų atnešti pasitikėjimo prieš rytojaus išvyką. Prie viltiečių sudėties taip pat prisijungs keletas žaidėjų, negalėjusių vienuolikei padėti praeitame mače. Nepaisant palankaus rezultato žaidžiant namuose ir komandai svarbių futbolininkų sugrįžimo, nereiktų nuvertinti varžovo. FK Nevėžis B, nors ir yra LFF II lygos lentelės dugne, geba kurti pavojingas situacijas ir grasinti priešininkų vartams. 

FK Viltis sunkiausias išbandymas bus neleisti kėdainiečiams atrasti laisvo aikštės ploto, kur šie galėtų pasiųsti kamuolį greitiems krašto saugams. Tačiau vilniečiams svarbiausia rungtyniauti sau įprastu stiliumi – kontroliuojant kamuolį aikštės viduryje. Būtent taip žaisdami pastarieji ir skynė pergales viso sezono metu. 

Po trečiadienio mačo sostinės klubas pakilo į 5 vietą turnyro lentelėje. Norint užsitikrinti šią poziciją reikalingi 3 taškai, tad Vilties futbolininkai paskutinėse sezono rungtynėse prieš FK Nevėžis dublerius atiduos visas jėgas. Susitikimas prasidės šeštadienį, 14:00, Kėdainių stadione.