Prasidėjo ilgai lauktos LFF II lygos Pietų zonos pirmenybės. Pirmajame ture FK „Viltis“ Kaune prieš vietos „Hegelmann Litauen“ ekipą paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė lygiąsias – 2:2. Svečių komandoje įvarčių sąskaitas atidarė Tomas Chomičius bei Estanislao Jameson Moles.
Pirmosios rungtynių minutės nežadėjo nieko gero „Vilties“ futbolininkams. Nuo pat pradžių aikštės šeimininkų pasiūlytas spaudimas išmušė „viltiečius“ iš vėžių. Neužtikrintas žaidimas su kamuoliu, grubios klaidos gynyboje bei aikštės viduryje leido „Hegelmann Litauen“ komandai kurti pavojingas progas vieną po kitos.
Tądien NFA stadione susirinkusiems žiūrovams pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Įpusėjus pirmajam kėliniui šeimininkų puolėjas laimėjo dvikovą „antrajame aukšte“ prieš „Vilties“ vartininką (galbūt ne visai teisėtai) ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus – 1:0. Netrukus svečiams iš vartų tinklo teko traukti ir antrą kamuolį. Po perdavimo į baudos aikštelę „viltiečiai“ nesugebėjo išmušti kamuolio, o šeimininkų komanda tuo pasinaudojo ir atliko antrą tikslų smūgį. Į pertrauką „Vilties“ žaidėjai išėjo turėdami dviejų įvarčių deficitą.
Vis gi antrajame kėlinyje galima buvo matyti kardinaliai kitokį (pasikeitusį) komandų žaidimą. Po pertraukos susikaupę į aikštę išėję „Vilties“ futbolininkai visiškai perėmė iniciatyvą ir iki pat rungtynių pabaigos šturmavo šeimininkų komandos vartus. „Hegelmann Litauen“ ekipa sunkiai pereidavo į varžovų aikštės pusę ir nė karto nesmūgiavo į Andriaus Juzkiv ginamus vartus.
Tuo tarpu „viltiečiai“ rengė priešininkų vartų apgultį ir neleido priešininkams ilgai branginti kamuolį. Pagaliau 57-tą minutę Tomas Chomičius atsidurė vienas prieš vartininką ir šaltakraujiškai nuginklavo vartininką – 2:1. Netrukus „Hegelmann Litauen“ žaidėjas buvo pašalintas iš aikštės už antrąjį įspėjimą, todėl svečiai dar labiau padidino rungtynių tempą tikėdamiesi išlyginti rezultatą.
Nepaisant to, „Vilties“ komanda išlyginamąjį įvartį pelnė tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai trečiąją pridėto laiko minutę atakos smaigalyje atsidurė Estanislao Jameson Moles ir meistriškai pasiuntė kamuolį į vartus. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 ir FK „Viltis“ užsidirbo pirmąjį tašką LFF II lygos pirmenybėse.
Po mačo ekipos treneris Mindaugas Bielinskas buvo patenkintas žaidimu: „Rezultatą galima vertinti dvejopai. Absurdiška susitikimo pradžia, kuomet nepažinau, ką aikštelėje veikia absoliučiai visi mūsų žaidėjai, ir aukščiausios klasės pasirodymas antroje mačo dalyje. Be abejo taip kontroliuojant rungtynes – buvome verti pergalės. Ją kiek geriau išnaudoję progas – galėjome pasiekti. Tačiau galima pasidžiaugti parodytu charakteriu ir žaidimu iki pat mačo paskutinių sekundžių. Tikrai turime dar ką pataisyti, ypač rungtynių pradžią. Mėginsime pasitempti ir klaidų nebekartoti”.
Kitos rungtynės jau šį penktadienį, 20:00 valandą Fanų stadione Vilniuje, prieš Kazlų Rūdos „Šilą“. Kviečiame palaikyti „Vilties“ ekipą!