Po įtemptų, tačiau nesėkminga baudinių serija pasibaigusių, taurės rungtynių FK Viltis turi susikoncentruoti LFF II lygos pirmenybėms. Trečiadienio vakarą jie susikaus su FA Šiauliai B ekipa. Abi komandos sezoną pradėjo panašiai, tarpas tarp vilniečių ir šiauliečių turnyrinėje lentelėje tik 3 taškai. Žemaičiai keliaus į Vilnių šį tarpą panaikinti, na o savo ruožtu, viltiečiai sieks jį padidinti.

Paskutiniajame savo mače futbolininkai iš Šiaulių rezultatu 4:0 įveikė FM Ateitis ir į Vilnių važiuos kupini pasitikėjimo savo jėgomis. Sužaidę 8 LFF II lygos rungtynes ir 3 kartus šventę pergalę šiauliečiai savo sąskaitoje turi 10 taškų ir yra 13 turnyrinės lentelės vietoje.

Vilties futbolininkai po 9 susitikimų yra surinkę 13 taškų, 4 pergales ir užima 10 poziciją. Paskutiniosios LFF II lygos rungtynės jiems susiklostė itin prastai, kai skaudžiai pralaimėta lygos lyderiams – FK Ekranas. Tačiau iki tol vilniečiai skynė svarbias pergales ir rodė atsigavimo ženklus.

Svarbi dvikova dėl vietos pirmojoje turnyrinės lentelės pusėje prasidės jau šiandien, 19:30, LFF stadione, Vilniuje. Kviečiame sostinės klubo gerbėjus atvykti palaikyti savo komandos! Negalintiems atvykti, rungtynės tarp FK Viltis ir FA Šiauliai B bus transliuojamos tiesiogiai FK Viltis Facebook paskyroje.