Priešpaskutiniame LFF II lygos Pietų zonos ture Fabijoniškių VFM stadione „Vilties“ komandą priėmė Baltijos Futbolo Akademija. Prieš mėnesį pralaimėjimą nuo „viltiečių“ patyrę akademikai atsirevašavo įveikdami priešininkus rezultatu 3:1. Įvartį svečių gretose pelnė Denis Romanov.

Labai nesėkmingai mačas prasidėjo „Vilties“ ekipai, kai pirmąjį įvartį praleido jau 4-tą minutę, dar nespėjus peržengti su kamuoliu aikštelės vidurio liniją. Kiek vėliau BFA padvigubino savo pranašumą, o „Vilties“ žaidimas nežadėjo nieko gero. Prieš pat pertrauką „viltiečiai“ sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai įspūdingu tolimu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Denis Romanov.

Po pertraukos išėję „Vilties“ futbolininkai kiek pagreitino tempą, tačiau to užteko neilgam ir BFA žaidėjai pamažu vėl perėmė iniciatyvą ir kūrė vieną progą po kitos. Kėlinio viduryje akademikai uždirbo 11 metrų baudinį, tačiau vartus sėkmingai apgynė Andrius Juzkiv. Visgi praėjus šiek tiek laiko BFA pelnė trečią savo įvartį, taip pat sukūrė nemažai puikių progų pelnyti dar daugiau įvarčių, tačiau daugiau jų įmušta nebuvo ir jaunieji BFA futbolininkai įventė pergalę – 3:1.

Tuo tarpu „Vilties“ klubui liko paskutinės šio sezono rungtynės, kurios vyks Alytuje prieš vietos „Dainavos“ B komandą. Po lauko sezono „Viltis“ persikels į Sportimą ir dalyvaus žiemos 7×7 turnyre, tad būtinai pakviesime Jus palaikyti komandą šiame turnyre!