Karštą sekmadienio popietę FK Viltis Kybartuose susitiko su vietos FK Sveikata. Alinantis karštis ir ilga kelionė autobusu matomai nepadėjo vilniečiams pasiekti gerų rezultatų futbolo aikštėje. Už klaidas gynyboje varžovai baudė įvarčiais ir viltiečiai iš Kybartų neparsigabeno nė vieno taško.

Pirmasis kėlinys Vilniaus komandai prasidėjo nemaloniai. Tik įžengus ant itin kietos ir nelygios dangos pasipylė klaidos ir netikslumai perduodant kamuolį. Kadangi komandos autobusas neišvyko iš sostinės laiku, apšilti ir priprasti prie kaitros sudžiovintos žolės nebuvo kada. Pirmąjį įvartį „Sveikata“ įmušė jau 26-ąją minutę, kai laisvas paliktas kybartiečių puolėjas sugebėjo galva nukreipti kamuolį į vartų stačiakampį ir viltiečių vartininkui nepavyko išgelbėti savo komandos. Kėlinys virto tragedija po antrojo tikslaus smūgio į sostinės ekipos vartus. Aikštę Vilniaus vienuolikei teko palikti atsilikinėjant 2 įvarčiais.

Antrajame kėlinyje Vilties futbolininkai sukūrė nemažai šansų, tačiau jų išpildyti nesisekė net ir pagrindiniam komandos puolėjui. Priešininkai taip pat turėjo persvarą ant atsarginių žaidėjų suolelio, per paskutiniąsias 45 minutes pastarieji atliko visus 7  keitimus, kai Vilties klubui pavyko į rungtynes atvykti tik su 1 papildomu futbolininku. Jėgų kupini šeimininkų atsarginiai žaidėjai kaitrią dieną trenerio nenuvylė ir likus 2 minutėms iki pagrindinio susitikimo laiko užtikrino kybartiečių pergalę rezultatu 3:0.

Išvyka į kitą Lietuvos pusę vilniečiams jėgų tikrai nepridėjo. Tačiau kaltinti tik žaidimo sąlygų patys futbolininkai nesiruošia. Vilties vienuolikė pralaimėjo prieš vieną iš dabartinių II lygos lyderių – Kybartų Sveikata dalinasi turnyrinės lentelės viršumi su Kazlų Rūdos Šilu. Jau trečiadienį sostinės komandos laukia Vilniaus derbis su FM Ateitis, tad nenusisekusią išvyką į Kybartus reikia pamiršti ir susikoncentruoti renkant taškus kituose mačuose.