Kitame ture namuose priimsime lygos lyderius – Gargždų „Banga” B vienuolikę. Trumpai pristatome būsimuosius oponentus.

Gargždų „Banga” yra istorinis klubas, įkurtas dar 1966 metais. Per daugiau nei pusę amžiaus istorijos komandoje išugdytas ne vienas garsus futbolininkas, pasiekta ne viena svarbi pergalė. 1999 metų sezone „Banga” aukščiausiame divizione pasiekė sau rekordinę 7 vietą. Šiuo metu klubas jau ketvirtajį sezoną paeiliui rungtyniaujame aukščiausiame šalies divizione.

Jų antroji komanda – „Banga” B – taip pat jau turi ir savo istorijos. Nuo 2009 metų dublerių pirminybėse besivaržanti ekipa 2017 metais pradėjo savo kelią futbolo piramidėje nuo III lygos, o 2018 metais pradėjo varžytis II lygos vakarų divizione. 2021 metais pakilo į pirmą lygą, ten iškovojo rekordinę šeštąją vietą, vis dėlto, kitą sezoną gargždiškiai liko paskutiniai ir šį sezoną grįžo į II lygos pirmenybes.

Šiuo metu Klaipėdos rajono ekipa pirmauja antrosios lygos pirmenybėse ir siekia tiesiausiu keliu grįžti į aukštesnį lygmenį. Viltis su Banga B oficialiai dar nėra susitikusios, todėl turėtų laukti intriguojančios rungtynės.

Viltis – Banga B jau šį šeštadienį 14:30 val. Kviečiame visus atvykti į stadioną ir suteikti komandai taip reikalingą pastiprinimą!