Dvidešimt antrajame ture Viltis susitiks su Panevėžio rajono „Dembava”. Kviečiame trumpai susipažinti su varžovais iš Aukštaitijos!

„Dembava” turbūt yra jauniausia čempionato komanda, įkurta tik 2020 metais. Nuo 2021 metų ekipa rungtyniavo paplūdimio, salės futbole bei III lygoje Panevėžio zonoje, o praeitais metais ją laimėję šiemet ekipa debiutuoja II lygos pirmenybėse. Prieš debiutą čempionate klubą papildė žinomi Lietuvos žaidėjai bei keli legionieriai iš tokių šalių kaip Uganda ar Japonija. Šiemet ekipos tikslas yra įsitvirtinti lygoje bei finišuoti lentelės viduryje.

Kol kas šį sezoną „Dembavos” vienuolikė laikosi pradinio plano – po 21 rungtynių komanda yra surinkusi 29 taškus ir užima 8 vietą turnyrinėje lentelėje. Vis dėlto pastaruoja metu Panevėžiečių forma stipriai bangavo: iškovotos pergalės prieš aukščiau lentelėje esančias komandas, tačiau taip pat patirtas pralaimėjimas Joniškio „Saned” bei praeitose rungtynėse net 0:7 nusileista tiesioginiams varžovams dėl pozicijų Klaipėdos FM. Primename, kad Viltis pirmame rate varžovams nusileido rezultatu 0:4. Šįkart Pasvalyje laukiame daug artimesnės kovos!

Rungtynės su FK „Dembava” jau šį šeštadienį 16 valandą! Visus svarbiausius rungtynių įvykius rasite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!