Šeštajame ture Viltis vyksta į Telšius kur susitiks su vietos „Džiugo” B ekipa. Kviečiame susipažinti su būsimaisiais oponentais.

Telšių komandos istorija siekia dar 1923 metus, vėliau jis buvo atkurtas du kartus, pastarąjį kartą 2014 metais. Ekipa jau trečius metus žaidžia aukščiausiame šalie divizione, tiesa, šiuo metu jame jie užima paskutinę vietą.

Jų antroji komanda nuo 2015 metų (išskyrus 2017 ir 2020 metus, kai komanda nedalyvavo jokiose varžybose) rungtyniavo II lygoje, tačiau iki divizionų susijungimo rungtyniavo Vakarų divizione, todėl su Viltimi susitikdavo retai.

Pastąrąjį sezoną telšiškiai liko paskutinėje – 18 vietoje, tačiau šį sezoną komandą papildo mažiau žaidžiantys pagrindinės komandos žaidėjai, o jaunoji sudėtis taip pat tobulėja. Vis dėlto komanda šiuo metu po penkių turų yra iškovojusi vos du taškus ir užima prieš paskutinę – 15 poziciją. Praeitą sezoną Viltis užbaigdama pirmąjį lygos etapą prieš „Džiugo” B vienuolikę pasiekė rekordinę sezono pergalę 10:0.

Rungtynės su Telšių „Džiugas” B jau gegužės 7 dieną 15 valandą. Linkime komandai iš Žemaitijos sostinės grįžti su pergale!