Šį sekmadienį vykstame į Suvalkijos sostinę Marijampolę, kur mesime iššūkį vietos Sūduva B vienuolikei. Susipažinkite su būsimais oponentais.

Sūduvos klubas įkurtas 1968 m. ir didžiąją dalį istorijos savo rungtyniavo aukščiausiame šalies divizione. 2006 ir 2019 metais marijampoliečiai laimėjo LFF taurę, o 2017-2019 metais tris sezonus iš eilės tapo Lietuvos čempionais.

1991 metais įkurta Sūduva B komanda per savo istoriją rungtyniavo II, III pakopų čempionatuose, dublerių čempionate, taip pat ir II lygos pietų zonoje, todėl sužaista ir nemažai susitikimų su Viltimi. 2021 metais ekipa žaidė I lygos pirmenybėse, tačiau liko tryliktoje vietoje ir privalėjo grįžti laipteliu žemyn.

Viltis praeitą sezoną su marijampoliškiais žaidė dukart: išvykoje pralaimėta rezultatu 1:2, o namuose pasiektos kovingos lygiosios 2:2. Praeitą sezoną ekipa užėmė ketvirtą vietą, o šiemet per 10 rungtynių surinkusi 19 taškų rikiuojasi penktoje vietoje.

Rungtynės prieš Sūduva B jau šį sekmadienį 17 val. Svarbiausius įvykius iš Suvalkijos sostinės sekite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!