Artėjantį sekmadienį II lygos rungtynėse Viltis priima Kybartų „Sveikatos” komandą. Trumpai pristatome būsimuosius varžovus!

Kybartų „Sveikata” yra seniausias veikiantis Lietuvos futbolo klubas, įkurtas dar 1919 metais. Jau nuo 1993 m. komanda žaidžia trečiajame šalies čempionate, todėl nenuostabu, kad kiekvieną sezoną ekipa siekia šią tradiciją nutraukti bei kilti futbolo piramidėje. Didžiausias komandos pasiekimas po nepriklausomybės atkūrimo – 2 vieta II lygos pietų zonoje 2000/2001 m. bei 2016 m. sezonuose. Nepaisant to, praeitą sezoną kybartiškiai finišavo vos 14 pozicijoje ir šiemet taip pat nekelia aukštų tikslų.

Vis dėlto šiemet Suvalkijos ekipa tarp 16 komandų su 18 taškų užima 11 vietą. Prie sėkmingos pirmosios pusės prisidėjo ir pergalė Vilniuje prieš Viltį rezultatu 1:0. Kybartų vienuolikė šiemet pasižymi savo kovingumu – per pastarąsias ketverias rungtynes pasiektos keturios pergalės ir retai kada patiriami pralaimėjimai daugiau nei vienu įvarčiu. Galima daryti išvadą, kad laukia įsimintinos ir atkaklios rungtynės!

Rungtynės su Kybartų „Sveikata” jau šį sekmadienį 17 val. Visus aktualiausius rungtynių įvykius rasite mūsų socialiniuose tinkluose!