Trečiajame ture į Vilnių atvyksta FK Jonava futbolininkai. Kviečiame susipažinti su varžovų ekipa!

Klubo istorija siekia 1966 m. kai buvo įkurta Jonavos „Azoto” komanda. Jonaviškiai varžėsi aukščiausiame Lietuvos divizione 1978-1989 m., tačiau per šį laikotarpį nepakilę aukščiau šeštos vietos (1984 m.) 1989 m. buvo priversti nusileisti laipteliu žemiau. 1991 m. klubas įregistruotas kaip Jonavos „Lietava” ir su pertraukomis žaidė Pirmoje lygoje, kurią triskart (1993, 1999 ir 2012 m.) laimėjo, tačiau patekti į A lygą nepavyko. 2015 m. ketvirtą kartą laimėta Pirma lyga ir šįkart jonaviškiams pagaliau buvo suteikta galimybė kilti į aukščiausiąjį divizioną, kuriame žaidė tris sezonus, tačiau likę paskutiniai 2018 m. vėl nusileido laipteliu žemiau. Ekipa į A lygą grįžo 2022 m. sezone, tačiau vėl liko paskutiniai ir grįžo į Pirmą lygą.

Pernai Jonavos komanda pirmoje lygoje iškovojo vos 15 taškų ir užėmę paskutinę vietą antrą sezoną paeiliui krito į žemesnį divizioną – pirmą kartą nuo 1992 m. ekipa rungtyniauja II lygoje. Šį sezoną komanda kelią tik aukščiausius tikslus – tiesioginiu bilietu grįžti į Pirmą lygą. Jonaviškiai surinko įspūdingą sudėtį, juos šiemet atstovauja žinomi Lietuvos futbolo vardai kaip Ričardas Beniušis, Audrius Račkus, Martynas Matuzas, Jonas Ulberkis, Gytis Vasylius, Marius Ganusauskas, Genaras Samsonikas, Paulius Osauskas, Deividas Raulinaitis, Tadas Eliošius, Danielius Liaudanskis bei Artūras Rocys, todėl nenuostabu, kad kol kas ši ekipa laimėjo visas žaistas sezono rungtynes tiek lygoje, tiek ir taurėje.

Su Jonavos pagrindine ekipa Viltis žais pirmą kartą istorijoje! Vis dėlto II lygoje ilgą laiką žaidė Jonavos antroji vienuolikė, su kuria turėta nemažai atkaklių susitikimų. Paskutiniame jų sezone 2022 m. Vilniuje šios dvi ekipos išsiskyrė taikiai rezultatu 2:2, todėl laukia tikrai intriguojantis susitikimas!

Rungtynės su FK Jonava namuose jau šį sekmadienį! Nepraleiskite šios akistatos – susitinkame 13 val. LFF stadione!