Ypač saulėtą rudeninio sekmadienio rytą “Viltis” ir “Euforija” rinkosi į vieną iš paskutiniųjų 2010 metų SFL pirmenybių mūšių. Vieni rinkosi gausiau, kiti – nelabai. Tačiau bet kuriuo atveju priešininkų sudėtyje išvydome 8 futbolininkus, ko pasekoje, teisėjas leido pradėti rungtynes.
Turint omeny dabartinę “Vilties” sportinę formą ir tai, jog priešininkai prieš ją pastatė vos 8 savo žaidėjus, būsimoji rungtynių baigtis nieko gero “Euforijos” ekipai nežadėjo. Svečiai, atsitraukę į gynybą, jau nuo pat susitikimo pradžios leido suprasti, jog šiandien mūsų vartų sargui Kristupui – darbo nebus.
Tiesa, pradžioje , ko gero, priešininkų komandos deficito išsigandome labiau. “Viltis” ekipos trenerių štabui parodė ko ekipa vis dar nemoka ir ką veiksime jau šį pavasarį. O atrodo, tereikėjo tiek ne daug: žaisti pozicinį, apgalvotą futbolą ir jau po pirmojo kėlinio rezultatas būtų stipriai nepadorus.
Tačiau ilgai nuošalių seka negalėjo tęstis. Vis tik vienoje greitoje atakoje pavyko “atsidaryti įvarčių sąskaitą”. Po puikaus Pauliaus smūgio rezultatas tapo 1:0. Po įvarčio aprimo ir psichologinis spaudimas, todėl “Viltis” galėjo vis drąsiau ir dažniau grasinti “Euforijos” vartams.
Įpusėjus kėliniui tas pats Paulius pelnė ir savo antrąjį įvartį šiame susitikime, tačiau esant po pirmųjų 45 minučių, rezultatas 2:0 nebuvo tai, ko siekėme ir ko tądien susirinkome.
Antroje rungtynių pusėje matėme jau visiškai kitą šeimininkų ekipą aikštelėje. Perdavimai tapo tikslesni, žaidėjai vis daugiau ir naudingiau judėjo be kamuolio. Taip pat antrajame kėlinyje negalima pamiršti ir Pauliaus B., buvusio “Euforijos” žaidėjo šou. Pastarasis savo ilgesį buvusiam klubui išreiškė trimis gražiais įvarčiais į “baltųjų” vartus.
Po savo įvartį “Euforijai” pridėjo ir Aleksas bei Ignas. Rezultatas jau artėjo nepadoraus link, bet jei būtumėme išnaudoję dar bent pusę susikurtų pavojingų progų, galėtume ženkliai prisidėti prie SFL visų laikų rezultatyvumo rekordo.
Taigi sviestas nesugebėjo nieko prieš pastatyti peiliui, todėl kitom ekipom bus pamoka, jog nereiktų taip stipriai rizikuoti žaidžiant su “Viltim”. Vis tik peiliui liko vos 2 susitikimai iki sezono pabaigos, o aštrumo mažinti neesam nusiteikę.