Trečiadienio vakarą FK Viltis sužaidė ketvirtąsias LFF 2-os lygos rungtynes. Susitikimas su principiniais varžovais – FM Ateities futbolininkais neapsiėjo be dramatiškų situacijų ir emocijų proveržio. Po įtemptų paskutiniųjų akimirkų aikštėje komandos pasidalino po tašką ir žaidimą baigė rezultatu 3:3.

Pirmasis kėlinys juodas aprangas vilkėjusiai Vilties ekipai nebuvo toks, kokio tikėtasi. Priešininkų aikštės pusėje trūko krašto saugų aštresnio žaidimo, veiksmas dažnai rutuliodavosi centre, kur oponentų komanda gynėsi pavyzdingai. Keletą kartų, praradus kamuolį, viltiečiams teko greitai grįžti į gynybą ir persirikiuoti. 30-ąją minutę M. Gudaitis įmušė pirmąjį rungtynių įvartį, išvesdamas Ateities futbolininkus į priekį. Likusį kėlinio laiką daugiau svarbių epizodų nenutiko ir sportininkai iškeliavo į rūbines pailsėti, aptarti žaidimo strategijos.

Komandos antrąją rungtynių pusę pradėjo kur kas ryžtingiau ir daugiau koncentravosi į puolimą. Jau 55-ąją minutę FM Ateitis padvigubino savo persvarą. Atrodo, kad tokio šalto dušo Vilties ekipai ir reikėjo. Užsivedę noru laimėti futbolininkai, vilkintys juodas aprangas, pradėjo savo žygį. Tomas Chomičius 68-ąją minutę rezultatą sušvelnino. Neilgai trukus, po fantastiško, antrojo T. Chomičiaus smūgio iš už baudos aikštelės ribų, Ateities komanda prarado savo pranašumą. Per likusį ketvirtadalį valandos emocijos liejosi per kraštus, teisėjas iš kišenės ne kartą traukė geltoną kortelę, iš Vilties komandos suolelio išvarė Paulių Pajarską. Tačiau ilgai laukti malonesnių epizodų „juodųjų“ sirgaliams nereikėjo ir 86-ąją rungtynių minutę Vytenis Ruzgas išvedė komandą į priekį. Jau kai atrodė, kad 3 taškai yra ranka pasiekiami, euforiją nutraukė teisėjo švilpukas ir skirtas baudinys į viltiečių vartus. Rungtynių arbitras dėl savo sprendimo išgirdo ne mažai kritikos ir už ją nubaudė V. Ruzgą raudona kortele. Per pridėtą laiką iš 11 metrų atžymos smūgiavęs J. Serbinas rezultatą išlygino ir neilgai trukus buvo paskelbta šios dramatiškos akistatos pabaiga.

Susitikimas tarp FK Vilties ir FM Ateities galėtų būti pavadintas veiksmo trileriu. Netrūko ne tik įvarčių, bet ir pavojingo abiejų komandų žaidimo, aštrių epizodų ir emocijų proveržio: iš viso buvo parodytos 9 geltonos ir 2 raudonos kortelės. Po tokių rungtynių nusiraminti bus sunku, tačiau būtina, nes jau Gegužės 26 dieną, sekmadienį, Vilties vienuolikė turės pasitempti kovoje prieš pirmoje lygoje rungtyniaujančius Vilniaus Vyčio futbolininkus. LFF taurės akistata įvyks 17:00 Lietuvos futbolo federacijos stadione.