Šeštadienį Viltis leido Kėdainiuose. Pirmą kartą klubo istorijoje ten vykti į šį miestą ir ten matuotis, kas stipresni su vietos Nevėžio ekipa. Tiesa, ne pagrindine, kuri rungtyniauja LFF I lygoje, o jų dubleriais. Mačas baigėsi įtikinama ir nesunkia Vilties pergale 4:0.

Prieš susitikimą jau buvo aišku, kad rungtynėse verstis reiks be brolių Pajarskų, pagrindinio komandos centro gynėjo Evaldo Jankausko ir kito gynėjo Valdo Kondratovič. O tai reiškė, jog startavome net be 4 pagrindinės sudėties žaidėjų. Tačiau varžovas tikrai neatrodė spinduliuojantis dideliu noru ar energija, tad dar pirmajame kėlinyje pavyko nuspręsti rungtynių baigtį.

Lech Pečuro, Marius Aukštolis ir Tomas Chomičius puikiais įvarčiais užtikrino Vilčiai net 3:0 persvarą dar pirmajame kėlinyje, o tas pats Tomas Chomičius dubliu tą pergalę sutvirtino. Varžovas, ko gero, tenka pripažinti, jog šiemet buvo pats silpniausias su kuriuo teko žaisti. Nevėžio B ekipa per visas 90 minučių nesukūrė nė vienos realios progos, nors antrajame kėlinyje Viltis toli gražu neatrodė solidžiai.

Tačiau bendrame vaizde – rungtynių plano pavyko laikytis, brolių Pajarskų netektį neblogai kompensavo kiti centro saugai, todėl žaidime daug broko ar klaidų nebuvo. Verta pasidžiaugti, jog Viltis vis labiau įgauna pagreitį, tačiau vis dar nerimą kelia netolygus suolas.

Sekantis klubo mačas jau kitą šeštadienį, kur išvykoje teks grumtis su LFF II lygos pietų zonos lyderiai – Kazlų Rūdos Šilo futbolininkais.